Number One Türk TV

Number One Türk TV CANLI İZLE

Number One Türk TV

 

İlk olarak yayınına 1994 yılında başlayan Number One Türk TV Türkiye’de bir müzik kanalı olarak kanal oluşunu sürdürmektedir. İlk yayını şu an hala yerinde bulunan Yenibosna’da bir stüdyoda gerçekleştiren Number One Türk TV yoluna başarılı bir şekilde devam etmektedir. Kanal yerli yabancı bütün müzikleri yayınlamaktadır. Gün içerisinde yerli yabancının yanında birçok müzik türüne de rastlanılıyor. Kanal ayrıca bir dönemin başlamasına da öncülük etti. Yayın esnasında şarkı adı şarkıcı ve plak şirketlerinin ismini de yayınlayarak klip kuşakları döneminin başlamasını sağladı. Kanalın bir diğer dikkat çekici yanı ise Madonna’nın The Power Of Goodbye ve The Cranberries’in Promises şarkılarının kliplerini Dünya’da yayınlayan ilk kanal olarak tarihe geçmiştir. Web sitemizde yer alan “Number One Türk TV canlı izle” seçeneğini kullanarak sevilen kanalı canlı olarak takip edebilirsiniz. Aynı zamanda Number One TV canlı yayınları ve çok daha fazlası da web sitemizde!

Number One Türk TV ağırlıklı olarak Türk şarkılar yayınlansa da nadiren yabancı müzikler de yayınlanmaktadır. Müzik programlarının yanında talk Showlar aktüalite programları magazin programları gibi birçok farklı eğlence programı bulunmakta. Bu eğlence programları günün bütün saatlerinde aktif olarak yayınlanmaktadır. Bu sebeple bütün izleyiciler kanalı 7/24 sıkılmadan izleyebilir. Kanalda verilen bu çeşitli eğlence programlarının izleyici kiteli ise günden güne artış göstermektedir. Sürekli kendini güncelleyen Number One Türk TV izleyicilere yaratıcı içerikler yaratmaya devam etmektedir. Kanalın sevilmesinin en büyük sebeplerinden biri de kesintisiz müzik yayını olmasıdır. Kanal da daha çok zamanın popüler şarkıları çalması da izleyicilerin kanala yoğunlaşmasına sebebiyet vermektedir.

Number One Türk TV yayın akışında popüler programlar ve zamanın popüler müzikleri çalsa da Retro kuşağı da bulunmaktadır. Bazı zamanlarda eski şarkıların yayınlanması 7’den 70 herkesin tercih etmesini sağlıyor. Eskilerin değerli ve önemli şarkılarını çalan kanal her yaştan insana hitap ediyor.  Kanalın ayrıca birçok alt radyo kanalı mevcuttur. Number1 FM, Number1 Türk FM, Number1 Türk Slow, Best of Number1, Number1 Dance, Number1 Türk Rap, Number1 Rock bunlardan yalnızca birkaçıdır.

 

Number One Türk TV Frekans Bilgisi

 

Türksat 3A Uydusu

Frekans: 12729 MHz

Polarizasyon: Dikey (V)

Symbol Rate: 30000

FEC: 2/3

 

Number One Türk TV Nereden İzleyebilirim?

 

Türksat 3A Uydusu

Tivibu 163. Kanal

Turkcell TV+ 132. Kanal

 

Number One Türk TV İletişim Bilgileri

 

Mail: [email protected]

Adres: Elms Farm Upper Minety Malmesbury Wiltshire SN16 9PR London / United Kingdom