Muz TV

Muz TV CANLI İZLE

Muz TV

 

Azeri sanat ve kültürünü tanıtma amacıyla 1996 yılında Sergey Lisovskiy tarafından kurulan ve teması müzik olan kanal, 2012 yılında online yayın hayatına geçiş yapmıştır. Azeri, Rus ve Dünya müziklerini izleyicileriyle buluşturmayı hedefleyen kanal, bu alanda başarılı olmuştur. 2018 yılında ise 22 saat boyunca müzik eğlence şovunu canlı yayınlayarak Rusya Rekorlar Kitabı’na en uzun müzik eğlence şovu olarak geçmiştir.

Muz TV, Azerbaycan’daki tek müzikal internet televizyon kanalı olarak bilinmektedir. Müzikal anlamda geniş çaplı olan kanalın dili ise Azerbaycan Türkçesi olmaktadır. Eğlenceyi ve müziği sevenlerin adresi olarak karşımıza çıkan kanal, gençlik programlarıyla da bilinmektedir. Geçmişinde birçok ödülü bulunan kanalın yayın merkezi ise Rusya olmaktadır. Ayrıca Muz TV, internet üzerinden yayın yapmasına rağmen birçok izleyici kitlesine sahip olarak bu alanda dikkat çekmektedir. Sizler de kanalın eğlenceli programlarına web sitemiz kalitesiyle Muz TV canlı izle bölümünden ulaşabilirsiniz.

Bünyesinde canlı röportajlar ve yayınları da bulunduran kanal; Sen Star Olacaqsan, Happy, Top Onluq, Men Hamıdan Gözelem, Mix Club, Anti Muz, Bollivud Ulduzları, Muz Afişa, Asiya Melomanları, Türk Hiti, Rus Hiti, Azeri Klassika gibi birçok programa yer vererek izleyicilerinin eğlenceli zamanlar geçirmesini sağlamaktadır. Bu noktada kanal, müziğin doğasına ayrı bir önem vermekte ve bu doğayı insan ruhuna iletmeyi amaçlamaktadır. Renkli programların sunulduğu bu kanala sitemiz üzerinden Muz TV canlı bölümüne tıklayarak ulaşabilir ve kesintisiz bir şekilde izleme şansına sahip olabilirsiniz.

 

Muz TV Frekans Bilgisi

 

Azerspace-1 Uydusu

Frekans: 11175 MHz

Polarizasyon: Yatay (H)

Symbol Rate: 27500

FEC: 5/6