Kral Pop TV

Kral Pop TV CANLI İZLE

Kral Pop TV

 

10 Ekim 2011 tarihinde yayın hayatına son veren Kral TV’nin frekansında yayınlarına başlayan Kral Pop TV, yayınlarını müzik odaklı olarak gerçekleştiren bir televizyon kanalıdır. Bir dönem Kral TV ile dönüşümlü olarak yayınlarını sürdüren kanal, uzunca bir süre popülerliğini korumuş ve önemli bir izleyici kitlesine ulaşmıştır.

Kanal, Kral TV Radyo ve Televizyon Yayıncılığı A.Ş. bünyesinde yayınlarını sürdürmektedir. Özellikle Türkçe pop ve Türkçe rock türlerinde müzik videolarını izleyicileriyle buluşturmaktadır. Müzik tarzlarına göre yayın yapan kanallar arasında en çok aranan isim olmayı başaran Kral Pop TV, pop müzik severlerin yoğun ilgisiyle karşılaşmıştır. Kral Pop TV canlı yayın akışında son çıkan video kliplere ve en çok dinlenen müziklere de yer vermektedir.

Türkçe pop denildiği zaman akla ilk gelen kanal olarak yayınlarını büyük bir titizlik içerisinde sürdüren Kral Pop TV, kendini sürekli yenilemiş, izleyicilerin isteklerine göre yayınlarını sürekli güncellemiştir. Hafta içi ve hafta sonu olmak üzere her gün yayınlarını sürdüren kanal, farklı müzik programlarıyla her yaştan müziksevere ulaşmayı başarmıştır. Özellikle Türkçe pop alanında daima zirvede olmayı başarmış, en güncel video klipleri dinleyicileriyle buluşturmuştur.

Kral TV; Hit Müzik, 20 Dakika, Pop 5, Kral Takipte programlarıyla farklı listeleri dinleyicileriyle buluşturmaktadır. Kanal; Mehmet’in Gezegeni isimli programda birbirinden değerli sanatçıları ağırlamış, Konser Hikayesi programında sanatçıların konserlerinden kesitler yayınlamış ve Kral Pop 90’lar programıyla ise müzikseverleri bir nostalji yolculuğuna çıkarmıştır. Kral Pop Akustik programında en sevilen şarkıların akustik versiyonlarını yayınlayan kanal pek çok farklı içerikle izleyicilerin karşısına çıkmıştır. Siz de Kral Pop TV canlı izle seçeneğiyle yayınları sitemiz üzerinden takip edebilir, kesintisiz bir müzik keyfi yaşayabilirsiniz. Ayrıca kardeş kanalı olan Kral TV’yi ve Kral Pop Radyo’yu da bağlantılara tıklayarak canlı dinlemenin keyfini çıkarabilirsiniz.

 

Kral Pop TV Frekans Bilgisi

 

Türksat 4A Uydusu

Frekans: 12015 MHz

Polarizasyon: Yatay (H)

Symbol Rate: 27500

FEC: 5/6

 

Kral Pop TV Nereden İzleyebilirim?

 

Türksat 4A Uydusu

D-Smart 116. Kanal

Tivibu 161. Kanal

Teledünya 156. Kanal

Turkcell TV+ 133. Kanal

 

Kral Pop TV İletişim Bilgileri

 

Tel: (0212) 335 00 00

Fax: (0212) 335 00 88

Adres: Ahi Evran Cad. No:4 Maslak - SARIYER / İSTANBUL