Haber Global

Haber Global CANLI İZLE

Haber Global

 

Türkiye’nin en yeni haber kanallarından biri olan Haber Global, 24 Eylül 2018 yılında kurulmuş ve yayın hayatına giriş yapmış olan bir kanaldır. Haber Global, Azeri iş adamı Elnur Abdullayev ve Mammad Gulmammadov tarafından ilk olarak TR24 ismiyle kurulmuş sonrasında ise isim ve logo değişikliğine giderek yeni bir yüzle izleyicilerin karşısına çıkmıştır. Haber Global canlı yayınlarını web sitemizden kesintisiz ve takılmadan izlemeniz mümkün.

Haber Global, yeni bir kanal olmasına karşın kısa sürede haber kanalları arasında üst seviyelere çıkmayı başarmış ve haber denildiğinde akla gelen kanallardan biri haline gelmiştir. Haberciliğe yeni bir soluk getirme gayesiyle yola çıkan Haber Global’in bu başarısının arkasındaki etkenlerden biri de yeni be dinamik isimlerden oluşan kadrosudur. Ayrıca birçok ünlü haberci ve sunucu da Haber Global’in kadrosuna katılmıştır ve deneyimleriyle kanalın kalitesini arttırmayı sürdürmektedir.

Haber Global, gün ekranlara gelen ve ülkemizde ve dünyada yaşanan bütün gelişmelerin izleyicilere aktarıldığı haber bültenlerinin yanı sıra tartışma, belgesel, müzik, kültür-sanat gibi çeşitli kategorilerdeki programlarıyla da severek takip edilmektedir. Kanalın sevilen içerikleri arasında yer alan Artı Eksi, Başka Şeyler, Jülide Ateş ile 40, Kontra, Neden? gibi programları canlı olarak HD kalitede takip etmek için web sitemizin Haber Global canlı izle seçeneğini kullanabilirsiniz.

 

Haber Global Frekans Bilgisi

 

Türksat 3A Uydusu

Frekans: 12685 MHz

Polarizasyon: Yatay (H)

Symbol Rate: 27500

FEC: 2/3

 

Haber Global Nereden İzleyebilirim?

 

Türksat 4A/3A Uydusu

Digitürk 47. Kanal

D-Smart 42. Kanal

Kablo TV 71. Kanal

Tivibu 46. Kanal

Turkcell TV+ 46. Kanal

 

Haber Global İletişim Bilgileri

 

Mail: [email protected]

Tel: (0212) 444 13 24

Fax: (0212) 332 15 02

Adres: Huzur Mahallesi İmam Çeşme Yolu Caddesi Gürel İş Merkezi No : 10 Kat : 3-4 34396 Seyrantepe Sarıyer / İstanbul