Cem TV

Cem TV CANLI İZLE

Cem TV

 

Cem Vakfı bünyesinde kurulan ve Türkiye’nin ilk Alevi televizyon kanalı olma özelliğini bulunduran kanalın kurucusu Prof. Dr. İzzettin Doğan’dır ve kanal Cem Vakfı tarafından yönetilmektedir. Kanal 4 Eylül 2005 tarihinde kurulan kanalın yayın merkezi ise İstanbul’dur. Kültür ve sanat, haber, spor, belgesel ve tartışma programları ile farklı birçok kategoride yayın yapan Cem TV her kesime hitap eden bir yayıncılık anlayışı geliştirmiştir. Kanalın sloganı ise ‘’Doğru, dürüst, ilkeli, seviyeli yayıncılık başlıyor. ‘’ olarak tanımlanmıştır.

Kanal hafta içi her gün yayınlarını farklı programlarla sürdürmektedir. Hafta içi her sabah saat 07:30’da dünden sabaha yaşanan gelişmeler, gündemin öne çıkan olayları Hasan Yılmaz’ın sunumuyla Uyan Türkiye programı; Hafta içi her sabah 10:00’da sağlıklı bireyler ve mutlu bir yaşam için sağlık konusunda uzman doktorların yer aldığı Sağlıklı Hayat programı; Hafta içi her gün saat 19:00’da objektif, doğru ve ilkeli habercilik anlayışıyla Cem TV Ana Haber Bülteni izleyicilerle buluşuyor. Ayrıca sokağın nabzını tutmak ve vatandaşın fikirlerini televizyona taşımak amacıyla ‘’Sokak Ne Diyor’’ adlı röportaj programı da sevilerek takip edilen programların başında geliyor. Bu programları takip etmek, haber bültenlerini izlemek ve gelişmelerden haberdar olmak için Cem TV canlı yayınını sitemiz üzerinden canlı olarak izleyebilirsiniz.

Ayrıca kültür sanat alanında da çeşitli programlara imza atan kanal, halk müziğinin usta isimlerinden Metin Karataş’ın sunumuyla Ehl-i Dem programını izleyicilere sunarken; İnançlara dair merak edilen konuları Ahmet Verde sunumuyla Ehl-i Beyt Yolu programında izleyicilerine aktarıyor. Siz de izlemek istediğiniz her an tablet, telefon ya da bilgisayarınızdan Cem TV canlı izle seçeneği ile sitemiz üzerinden canlı yayınlara ulaşabilir ve kesintisiz bir seyir keyfi yaşayabilirsiniz.

 

Cem TV Frekans Bilgisi

 

Cem TV güncel frekans bilgisi aşağıdaki gibidir. Cem TV canlı yayınlarını sitemizden de donmadan izleyebilirsiniz.

Türksat 3A Uydusu

Frekans: 12559 MHz

Polarizasyon: Dikey (V)

Symbol Rate: 27500

FEC: 2/3

 

Cem TV Nereden İzleyebilirim?

 

Türksat 3A Uydusu

D-Smart 242. Kanal

 

Cem TV İletişim Bilgileri

 

Tel: 0(212) 625 18 18

Mail: [email protected]

Adres: Huzur Mahallesi Ahmet Bayman Caddesi No:7 Sarıyer / İstanbul