Bengütürk TV

Bengütürk TV CANLI İZLE

Bengütürk TV

 

Bengütürk TV, 2007 yılında test yayınlarına başlayan televizyon kanalıdır. Aynı yıl içinde test yayınlarının ardından normal yayın hayatına başlayan kanal Türkiye’den yayın yapan ulusal bir haber kanalıdır. Yayınlarını haber bülteni ağırlıklı olarak sürdüren Bengütürk TV’nin sahibi Ahmet Turgut’tur. Kanalın genel yayın yönetmenliğini ise Metin Özkan üstlenmektedir. Kanalın yayın merkezi ise İstanbuldadır. Türkiye’den yayınlarını sürdüren kanalın yayın alanı içerisinde Avrupa ülkeleri, Azarbaycan ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti de yer almaktadır. Yayın yaptığı ülkelerde önemli bir izleyici kitlesine ulaşan kanal, milliyetçi çizgide yaptığı yayınlarla da dikkat çekmektedir.

Kurulduğu yıllardan beri yayınlarını Türksat uydusu üzeriden yapan Bengütürk TV 2016 yılında Türksat yayın lisansında oluşan bir problem sebebiyle uydu yayınlarını bir süreliğine durdurmuş o dönemde sadece internet üzerinden yayınlarını sürdürmüştür. Şu anda Türksat 4A uydusu üzerinden yayınlarına devam eden Bengütürk TV’yi aynı zamanda sitemiz üzerinden Bengütürk TV canlı izle seçeneği ile takip edebilirsiniz.

‘’Ay Yıldıza Söz Verdik’’ sloganını benimseyen ve bu amaç doğrultusunda yola çıkan Bengütürk TV, milliyetçi görüş anlayışıyla yayın akışını sürdürmektedir. Gündem, siyaset, dünya, ekonomi, spor, teknoloji, eğitim ve sağlık temalarında farklı içerikleri izleyicileriyle buluşturan kanalın öne çıkan programları arasında Haftanın Notları, Sebep Sonuç, Spor Saati, Tarihe Not Düşenler, Kent ve Yaşam ve Başkanlar Konuşuyor programları yer almaktadır. Muhammet Kutlu’nun sunuculuğunu üstlendiği Gün Başlıyor isimli haber programı ise seyirciler tarafından oldukça büyük bir ilgi ile izlenmektedir. Bengütürk TV ağırlıklı olarak haber içerikli yayın akışını benimsese de farklı içeriklerde yaptığı yayınlarla pek çok farklı izleyici kitlesine hitap etmeyi başarmıştır. Sitemiz üzerinden Bengütürk TV canlı yayın akışına ulaşabilir, dilediğiniz programı kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz.

 

Bengütürk TV Frekans Bilgisi

 

Türksat 4A Uydusu

Frekans: 12423 MHz

Polarizasyon: Dikey (V)

Symbol Rate: 27500

FEC: 3/4

 

Bengütürk TV Nereden İzleyebilirim?

 

Türksat 4A Uydusu

D-Smart 92. Kanal

Kablo TV 49. Kanal

Turkcell TV+ 123. Kanal

Vodafone TV 52. Kanal

 

Bengütürk TV İletişim Bilgileri

 

Mail: [email protected]

Tel: (0212) 281 20 81

Fax: (0212) 551 10 80

Adres: Yeşilce Mah., Dalgıç Sokak, No: 13 Kağıthane / İstanbul