Av TV

Av TV CANLI İZLE

Av TV

 

5 Mart 2016 tarihinde kurulan kanal, Özlem TV Yayın A.Ş. bünyesinde yayın hayatına başlamıştır. Avcılık ve av hayatı hakkında pek çok farklı içeriği ekran karşısındaki izleyicileriyle buluşturan Av TV, kısa sürede kendine önemli bir izleyici kitlesi oluşturmuştur. Sadece televizyondan değil aynı zamanda tablet, bilgisayar ve cep telefonundan da takip etmenin mümkün olduğu kanala Av TV canlı izle seçeneği ile sitemiz üzerinden kolayca erişim sağlanmaktadır. Av ve doğa sporu alanında yayınlar yapan bir diğer kanal olan Yaban TV canlı yayınlarını da web sitemizden HD kalitede sorunsuz izleyebilirsiniz.

Ata team, Bay team, Poes team, Ankara postası ve Yaman Avcının Postası gibi Türkiye’de ileri gelen av teamlerini ekranlara taşıyan kanal ‘’Yüzde yüz av ve sürdürülebilir av’’ ilkeleriyle yayın hayatını sürdürmektedir. Av TV Genel Müdürü Adem Birinci hedeflerinin av ve avcıyı koruyan, doğaya dost ve çevre bilinci gelişmiş yayınlar yapmak olduğunu iletirken aynı zamanda izleyicileri de bu konuda bilinçlendirmeyi hedef haline getirmiştir. Özellikle de yanlış ve bilinçsiz avlanmanın yarattığı geri dönülemez tahribat konusunda medyanın yeterli mesajı vermemesi üzerine yayınlarını titizlikle hazırlayan Av TV, bu amacı kendisine misyon edinmiştir.

Hedefleri doğrultusunda yayınlarını büyük bir başarıyla sürdüren Av TV; Av Deryası, Kayseri Postası, Trakya’da Av, Uçar Avcısı, Turgay İnanç Balıkta ve Cem Kaptanla Balıklama gibi çeşitli programlarla hem farklı coğrafyalarda avcılık esaslarını izleyicilerine sunmakta hem de çeşitli av sporları hakkında bilgilendirici yayınlar yapmaktadır. Gerçek avcıların buluşma noktası haline gelen kanal, avcılık hakkında hazırlanan kanunlara duyarlı şekilde yayınlarını sürdürmektedir.

Kanal dağ tırmanışları, avcılıkta iz sürme gibi farklı konularda bilgilendirici yayınlar yapmaktadır. Bu sebeple özellikle av sporlarını seven izleyicilerinin büyük beğenisini kazanmıştır. İnsanların yüzyıllardır sürdürdüğü bir etkinlik olan avcılık hakkında bilinmeyenleri keşfetmek amacıyla hazırlanan yayınlara siz de Av TV canlı yayın akışı üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

Av TV Frekans Bilgisi

 

Türksat 4A Uydusu

Frekans: 12265 MHz

Polarizasyon: Dikey (V)

Symbol Rate: 27500

FEC: 5/6

 

Av TV İletişim Bilgileri

 

Mail: [email protected]

Tel: (0212) 624 09 99

Fax: (0212) 424 69 77

Adres: Yeşilova Mh. 4. Barbaros Cd. No: 27 / 2 34295 Küçükçekmece / İSTANBUL