ATV Azad TV

ATV Azad TV CANLI İZLE

ATV Azad TV

 

ATV AZAD TV 2000 yılında yayın hayatına girişmiş yapmış, Azerice dilinde yayınlar yapan bir televizyon kanalıdır. Haber, eğlence, müzik, çizgi film gibi birçok içeriği ekranlara taşıyan bu kanalın sahibi ise T.H. İbrahimov’dur. Bütün dünyaya yayın yapan kanal, bu konuda oldukça başarılı olmuştur ve belli bir izleyici kitlesi kazanmayı başarmıştır. Kanal özellikle, Azerbaycan halkı tarafından oldukça sevilmekte ve ilgiyle takip edilmektedir.

Kanal, Qanunla Biz, Geriya Baxanda, İsti İzler, V Element, Bir Sevgi Tarihçesi, Seyf, Alem Oyansın, İlqarla Xeyre Qarşı, Qadına Göre, Filmin Sonu, Komando, İqtisadi Zona, Hekimsen, Yene O Bağ Olaydı, Qonaq Gel Bize, Bu Stil Menim, Azerbaycanın Sesi Bala, Tamamla, Her Axşam, Bele Yaxşıdır, BizimleSen, 10-dan Sonra, Menim Dünyam, Naneli, Leziz Macera, Kişi Kulubu, Azerbaycanın Sesi gibi birçok programa yayın akışında yer vererek geniş bir içeriğe sahip olmaktadır. Ayrıca kanalda Bir Kadın, Bir Rüya Gibi, Kan Akrabaları ve Kız Babası gibi diziler de yer almaktadır. Sitemizden tüm bu programlara ATV AZAD TV canlı izle seçeneğine tıklayarak ulaşabilir ve kesintisiz bir şekilde izleme şansına sahip olabilirsiniz.

Azerbaycan’da en çok izlenen kanallar arasında yerini alan ATV AZAD TV, yediden yetmişe tüm kesime hitap etmektedir. Kanal yerel haber dışında Dünya haberlerinden de kesitler sunarak izleyenlerine güncel haberleri aktarmaktadır. Sitemiz üzerinden kanalın tüm programlarına ATV AZAD TV canlı seçeneğinden ulaşabilir ve sitemiz kalitesiyle seyredebilirsiniz.

 

ATV Azad TV Frekans Bilgisi

 

Azerspace-1 Uydusu

Frekans: 11175 MHz

Polarizasyon: Yatay (H)

Symbol Rate: 27500

FEC: 5/6

 

ATV Azad TV Nereden İzleyebilirim?

 

ATV Azad TV canlı yayınlarına verdiğimiz Azerspace-1 frekans bilgilerini uydu alıcınıza girerek televizyonunuzdan veya web sitemizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

 

ATV Azad TV İletişim Bilgileri

 

Mail: [email protected]

Tel: (994 12) 4974621

Fax: (994 12) 4105265

Adres: AZ1100, Bakı ş., Yasamal r-nu, A.M. Şərifzadə küç. 10