A Spor

 

2016 yılı içerisinde yayın hayatına başlayan kanal, Turkuvaz Medya Grubu’na bağlı olarak yayın hayatına aktif bir şekilde devam etmektedir. Ayrıca Türk televizyon tarihinde şifresiz bir şekilde HD yayın yapmakta olan ilk kanal özelliğine de sahiptir. A Spor canlı ve bant yayınları ile spor adına her şeyi ekranlara taşımaktadır. Kanalın oldukça geniş bir izleyici kitlesine sahip olmasının başlıca nedenlerinden birisi de Ziraat Türkiye Kupası maçlarının A Spor ekranları üzerinden naklen yayınlanıyor olmasıdır. Şifresiz olarak yayınlanan Türkiye Kupası maçları, futbol severler tarafından oldukça büyük bir ilgi ile takip edilmektedir. Play-off sürecinden itibaren başlayan maç yayınları, kupanın final maçlarına kadar kesintisiz bir şekilde devam etmektedir. Web sitemizden canlı yayınlarını kolaylıkla izleyebileceğiniz A Spor’un yanı sıra kardeş kanalları olan A Para, A Haber ve A News kanallarını da web sitemizden kesintisiz izlemenin tadını çıkarabilirsiniz.

Ayrıca A Spor ekranlarında, müsabakalardan önce ve sonra; müsabakalar ile ilgili programlar da yayınlanıyor. Spor dünyasının sevilen yorumcularının, eski futbolcuların yer aldığı programlarda müsabakalar ile ilgili tüm detaylar enine boyuna konuşuluyor. Maçlar öncesinde ve sonrasında yapılan detaylı yorumlar ve analizlerle birlikte spor müsabakalarının keyfini tam anlamı ile çıkartmanız mümkün.

Kanalın en çok sevilmekte olan ve A Spor canlı izle sorgulamalarının yapılmasını sağlayan programlardan birisi de Pazar günleri saat 21’den sonra yayınlanmakta olan ‘Takım Oyunu’ programı olarak karşımıza çıkıyor. Programda yorumcu koltuğunda oturan ekranların sevilen isimleri arasında yer alan, diğer yandan spor dünyasının oldukça deneyimli bir ismi olarak ön plana çıkan Erman Toroğlu, eşsiz yorumları ve değerlendirmeleri ile futbol müsabakalarını inceliyor. Farklı konuklarında yer almakta olduğu programda müsabakanın detayları ele alınıyor ve bunun yanı sıra tartışmalı pozisyonlara son nokta koyuluyor. Ayrıca, A Spor ekranlarında Cumartesi saat 22.00’den sonra yayınlanan Artı Futbol programında da futbol maçları değerlendiriliyor.

A Spor, tüm bunlara ek olarak Türkiye’de oynanan futbol müsabakalarına ilişkin özetlere de yer veriyor.

 

A Spor Frekans Bilgisi

 

Türksat 4A Uydusu

Frekans: 12053 MHz

Polarizasyon: Yatay (H)

Symbol Rate: 27500

FEC: 5/6

 

A Spor Nereden İzleyebilirim?

 

Türksat 4A Uydusu

Kablo TV 142. Kanal

Digitürk 88. Kanal

D-Smart 80. Kanal

Tivibu 81. Kanal

 

A Spor İletişim Bilgileri

 

Mail: [email protected]

Tel: (0212) 300 66 66

Adres: Güzeltepe Mahallesi Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi B Blok No:29/1/1 EYÜPSULTAN – İSTANBUL