Yıldız EN TV

Yıldız EN TV CANLI İZLE

Yıldız EN TV

 

Yıldız EN TV, çeşitli deneme yayınlarının ardından yayın hayatına adım atmış ve kısa sürede büyük izleyici kitlelerine ulaşabilmeyi başarmış bir televizyon kanalıdır. Kaliteli yayınlarıyla birçok izleyicinin beğenisini kazanan Yıldız EN TV, Türksat uydusu üzerinden yaptığı ulusal yayınların yanı sıra Digitürk ve D-Smart yayın platformlarında bulunmaktadır. Böylelikle kanal daha fazla insanımıza ulaşabilir hale gelmiştir. Yıldız EN TV yayınları her yaştan ve her kesimden vatandaşımız tarafından izlenebilecek niteliktedir.

“Türküler Özümüz, Türküler Sözümüz” sloganıyla yayın hayatına adım atan kanal yayınlarıyla da bu sözün arkasında duruyor. Kanalda çoğu zaman ülkemizin dört bir tarafına ait türkülerin değerli sanatçılar tarafından seslendirildiği müzik ve eğlence programları yayınlanıyor. Oldukça sevilen bu programlar kanalın en belirgin özelliği denilebilir. Kanalda ayrıca Türkçe türkülerin yanı sıra Kürtçe ve Zazaca dillerinde de türküler seslendiriliyor ve zaman zaman Türk Halk Müziği koroları da konuk ediliyor. 

Yıldız EN TV ekranlarında çoğunlukla müzik programları yer alıyor. “Halkın Dilinden Sazın Telinden”, “Güler Duman”, “Üç Telden Türküler”, “her Yöreden Ezgiler”, “Ezgi Akşamı”, “Filizlenen Türküler”, “Turhan Çakır ile Sevdamız Tokat”, “Dadali Show”, “Turgay Demir ile Türkülerin İzinden”, “Nurettin Bay ile Bay Show”, “İstek Saati” ve daha birçoğu Yıldız EN TV tarafından izleyicilerle buluşturulan müzik ve eğlence programları arasında yer alıyor. Bu programlarda Nurettin Bay, Eren Özütemiz, Metin Eke, Sibel Güven, Filiz Ağar, Aşık Maksut Feryadi, Aşık Garipçe, Aşık Kadir gibi birçok değerli sanatçımız konuk ediliyor. Ayrıca kanalda yayınlanan “Gündemde Bugün” programında da hem yurtta hem dünyanın geri kalanında yaşanan en güncel olaylar çeşitli konuklar eşliğinde masaya yatırılıyor.

 

Yıldız EN TV Frekans Bilgisi

 

Türksat 4A Uydusu

Frekans: 12345 MHz

Polarizasyon: Dikey (V)

Symbol Rate: 30000

FEC: 5/6

 

Yıldız EN TV Nereden İzleyebilirim?

 

Türksat 4A Uydusu

Digitürk 160. Kanal

D-Smart 134. Kanal

 

Yıldız EN TV İletişim Bilgileri

 

Mail: [email protected]

Tel: (0212) 450 10 75

Adres: Turgut Özal Mahallesi 70.Sokak No:25 34513 Beylikdüzü OSB/Esenyurt/İSTANBUL