Xezer TV

Xezer TV CANLI İZLE

Xezer TV

 

Xezer TV, 2007 yılında kurularak Azerbaycan’ın en çok izlenen ve reyting alan ikinci kanalı olmuştur. Yayın merkezi Bakü olan kanal, aile dizileri ve aile programlarına yayın akışında yer vermekte ve Azerbaycan’ın aile kanalı olarak bilinmektedir. Benimsediği “Ailenizin Xezeri” sloganı da bunu kanıtlar nitelikte olmaktadır. Ailevi değerlere önem veren ve programlarıyla bunu vurgulayan Xezer TV gelenek, görenek ve aile değerlerine göre yayın akışını şekillendirmektedir.

Xezer TV, yıllar geçmesine rağmen yayın politikalarına sadık kalarak hiçbir değişikliğe gitmemiş, aynı konseptle devam etmiştir. Ay yay yay, Toydan sonra, Ailəcanlı, Ata ocağı, Baldız, Niyə, İmtahan, Lal yuxu gibi dizilerin yanı sıra eğlence programlarına, haber programlarına, filmlere de yayın akışında yer vererek oldukça geniş bir izleyici kitlesine sahip olmuştur. Aynı zamanda kanal KKTC ve Türkiye’den de ulusal platformlardan izlenebilmektedir. Kanalın programlarını izlemek ve yayın akışından haberdar olmak için web sitemiz üzerinden Xezer TV canlı izle bölümüne tıklamak yeterli olacaktır. SOCAR Media bünyesinde yayınlarını gerçekleştiren Xezer TV’nin kardeş kanalları ise aynı şekilde web sitemizden izleyebileceğiniz Dalga TV, CBC TV ve CBC Sport’tur.

Yayın içeriklerinin kalitesiyle ve ailevi değerlere göre yayınladığı programlarıyla Xezer TV, diğer kanallardan bir adım öne çıkmaktadır. Xezer TV’yi izleyerek ailenizle izleyebileceğiniz keyifli programlara ulaşabilir, haberleri takip ederek ise gündemden haberdar olabilirsiniz. Aynı zamanda çeşitli yemek tariflerinin yayınladığı yemek programlarına da kanal aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Xezer TV yayın akışını sitemizdeki Xezer TV canlı bölümünden kesintisiz izleyebilirsiniz.

 

Xezer TV Frekans Bilgisi

 

Azerspace – 1 Uydusu

Frekans: 11175 MHz

Polarizasyon: Yatay (H)

Symbol Rate: 27500

FEC: 5/6

 

Xezer TV Nereden İzleyebilirim?

 

Kanal yalnızca Azerspace üzerinden uydu yayını gerçekleştirmektedir. Xezer TV canlı yayınlarını web sitemizden de 7/24 kesinti olmadan izleyebilirsiniz.

 

Xezer TV İletişim Bilgileri

 

Mail: [email protected]

Tel: (+994 12) 404-31-11

Adres: Nobel Prospekti / Süleyman Əhmədov küç 2239 - Bakı, Azərbaycan