Vuslat TV

Vuslat TV CANLI İZLE

Vuslat TV

 

Vuslat TV, yayın hayatına 19 Temmuz 2010 tarihinde başlamıştır. Malatya’daki yayıncılığı bir adım öne taşımıştır. Geçmişinin izlerini taşıyarak, son teknoloji ürünler kullanarak profesyonel yayıncılık yapmaktadır. Genç ve yetenekli ekip kadrosuyla birlikte, Malatya’nın zengin kültürünü ekranlara yansıtmaktadırlar. Malatya zengin kültürünün yanında birçok devlet adamı, zanaatkar, sanatçı yetiştirerek Malatya Türkiye’nin nadide şehirlerinden bir tanesi olmuştur. Şehirdeki medya alt yapısının zayıf olması Malatya’mızın büyük eksiklerinden bir tanesi olmuştur.  Vuslat TV profesyonel altyapısı ve getirmiş olduğu son teknoloji cihazlar ile yayın hayatını sürdürmektedir. Vuslat TV canlı yayın hayatına 12685 Mhz 30000 sembol oranında TÜRKSAT 3A uydusunda devam etmektedir. Malatya’nın çok tercih edilen yerel kanallarından bir diğeri de Malatya ER TV’dir. Malatya’nın yüzünü dünyaya çevirerek, gurbette olan hemşerilerimizin ve Malatya insanın dertlerini göstermeyi başarmıştır.

Vuslat TV alt yapınasının gücü ve her zaman gelişmekte olan teknolojiyi takip ederek ekipmanlarını ve kendisini geliştirmiştir. İzleyicilerin tv karşısından daha çok internette vakit harcadıkları bilerek, İnternet sayfasından Vuslat TV canlı yayın izle şeklinde internetten de yayın akışını TV’den izler gibi izleme olanağı sunmuştur. Bünyesinde bulundurmuş olduğu iki stüdyo, bir canlı yayın aracı ve 3G sistemleri sayesinde Malatya’nın her köşesinin zenginliğini göstermekte olan dış çekimlere olanak sağlamaktadır.

Yayınlamakta olduğu programları çoğu kendi yapımıdır. Aktüel yayınlarımız ile Malatya’mızın bütün güzelliklerini sizlerle buluşturmaktayız. Aktüel yayınların yanı sıra, yarışma heyecanı, sanatı ve sanatçıyı, köylerimizi gezerek yayınlarımıza aktarmaya çalışmaktayız.  Sadece bunlar değil ekonomi, sağlık, spor, tarım, belgeseller, çocuk yayın kuşağı gibi birçok yayını ile hizmet vermektedir.

Tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olan Vuslat TV çeşitli ve güçlü haber kaynaklarına sahiptir. Malatya ve ülke gündemi hakkında gün içi haber yayınları yapmaktadır. Ana haber bülteni ile kanalına bütün platformlardan izleyici çekmektedir.

 

Vuslat TV Frekans Bilgisi

 

Türksat 4A Uydusu

Frekans: 12265 MHz

Polarizasyon: Yatay (H)

Symbol Rate: 27500

FEC: 5/6

 

Vuslat TV İletişim Bilgileri

 

Mail: [email protected]

Tel: (0422) 323 02 02

Fax: (0212) 335 00 00

Adres: Uçbağlar Mah. Sivas Cad. No:55/A Battalgazi / MALATYA