Vatan TV

Vatan TV CANLI İZLE

Vatan TV

 

Vatan TV, 26 Aralık 2009 tarihinde kurulmuş bir televizyon eğlence kanalıdır. Kanal ismini, bünyesinde bulunduğu Vatan Medya Grubu’ndan almıştır. Normal yayınlarına 1 Şubat 2010 tarihinde başlayan kanal, kurulduğu ilk günlerde geleneksel halk müziği ağırlıklı olarak yayınlarını sürdürürken zamanla yayın akışında birtakım değişikliklere gitmiştir. Müzik ağırlıklı bir yayın akışına eğlence kategorisini de ekleyerek içeriğini zenginleştiren kanal aynı zamanda daha fazla izleyiciye ulaşmayı da başarmıştır. Vatan TV canlı izle seçeneği ile siz de kanalın yayınlarına ulaşabilir, canlı ve kesintisiz bir seyir keyfi yaşayabilirsiniz.

Genel merkezi İstanbul’un Pendik ilçesinde bulunmakta ve kanal yayınlarını bu merkez üzerinden yürütmektedir. Kanal ‘’Bu Vatanın Kanalı’’ sloganıyla yayınlarına başlamış ve geniş bir yaş aralığındaki izleyici kitlesine ulaşmayı hedeflemiştir. Müzik ve eğlence alanında sektörünün önde gelen kanalları arasında yer almış, programlarında Türkiye’nin her tarafından gelen konukları ağırlamıştır. Farklı yörelerden gelen konuklar Anadolu’nun farklı seslerini yansıtmış, izleyicilerin beğenisini kazanmıştır.

Unutulmaya yüz tutmuş türkülere, gelenek göreneklere ve adetlere programlarında yer veren Vatan TV, kültürümüzü anma ve yaşatma konusunda da önemli bir görev üstlenmiştir. Türkiye’nin dört bir yanından büyük bir ilgiyle izlenmesi kanala pek çok reklam teklifi gelmesine de ortam hazırlamıştır. Çeşitli firmalarla reklam konusunda iş birliği yapan kanal, kendisine buradan da bir gelir elde etmiş, aynı zamanda reklamları takip eden izleyicileri de kazanmıştır.

Gizem Kara Show, Ahmet Denizer ile Türkü Saati, Canses Show ve Bizim Türkülerimiz isimli programlarıyla dikkat çeken kanal özellikle 18-75 yaş arasındaki izleyicilere hitap etmektedir. İzleyicilerinin eğlenceli vakit geçirmesini hedefleyen Vatan TV canlı yayın akışını bu doğrultuda düzenlemiş ve olabildiğince çok kişiye ulaşabilmek için farklı yörelerden farklı konukları programlarında ağırlamıştır.

 

Vatan TV Frekans Bilgisi

 

Türksat 4A Uydusu

Frekans: 12641 MHz

Polarizasyon: Yatay (H)

Symbol Rate: 30000

FEC: 2/3

 

Vatan TV Nereden İzleyebilirim?

 

Türksat 4A Uydusu

D-Smart 257. Kanal

 

Vatan TV İletişim Bilgileri

 

Mail: [email protected]

Tel: (0212) 311 08 06

Fax: (0212) 311 08 07

Adres: Kaynarca Mahallesi Yanyol Caddesi Serçecik Sokak No:10/4 Pendik/İSTANBUL