Uçankuş TV

Uçankuş TV CANLI İZLE

Uçankuş TV

 

Uçankuş TV; 8 Eylül 2014 tarihinde Can Tanrıyar tarafından ‘’ Türkiye’nin ilk ve tek Sosyal Yaşam Kanalı’’ ve ‘’ Hayata Hoş Bakanların Kanalı’’ sloganları ile kurulmuştur. Kanalın Genel Yayın Yönetmenliği Anılcan Tanrıyar tarafından yapılmaktadır. Genel merkezi; Beşiktaş/ Yeni Sülün Sokak olmaktadır. Kanal içerikleri genelde maç yayınları, haber bültenleri, anlık görüntüler, dizi ve yarışmalar olmaktadır. Yayın yaptığı platformlar oldukça fazladır. Sıralamak gerekirse;

Türksat 4A, tivibu, KabloTV, Digiturk, D-Smart, Turkcell TV+ ve Uçankuş mobil uygulamasıdır.

Yoluna başarıyla devam ettiği süreçlerde ise 3 farklı ödüle tabi tutulmuştur. İlk ödülünü 2004 yılında ‘’MGD 11. Altın Objektif Ödülleri: Yılın En İyi Magazin Portalı’’ olarak almıştır. Sonrasında 2019 yılında ‘’Gelin Damat Dergisi Ödülleri: Yılın Haber ve Magazin Portalı’’ olarak almıştır. Son olarak ise 2020 yılında ‘’Ekonomi’nin En’leri Zirvesi Ödülleri: Yılın Başarılı Magazin Programı Ödülü’’ olarak almıştır. Ödüllerden de anlayacağınız üzere magazin ve haber üzerinde oldukça iyi bir akışa sahiptir. Hatta kurucusu Can Tanrıyar kanalı ile ilgili şu sözleri sarf etmiştir:

‘’Paparazzi kanalı değil, magazin kanalı. Siyasetin dışında her şey var, hayatın içinden her şey var. Hatta siyasetin de magazini var”

Siz de hayatın içerisinde gelişen durumları canlı bir şekilde izlemek istiyorsanız; Uçankuş TV canlı ile web sitemizden izleyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken Uçankuş TV canlı izle butonuna tıklamak. Sonrasında kendinizi hayatının akışına bırakabilirsiniz.

 

Uçankuş TV Frekans Bilgisi

 

Türksat 4A Uydusu

Frekans: 12245 MHz

Polarizasyon: Yatay (H)

Symbol Rate: 27500

FEC: 5/6

 

Uçankuş TV Nereden İzleyebilirim?

 

Türksat 4A Uydusu

Kablo TV 38. Kanal

Digitürk 50. Kanal

D-Smart 39. Kanal

Tivibu 59. Kanal

Turkcell TV+ 45. Kanal

Vodafone TV 58. Kanal

 

Uçankuş TV İletişim Bilgileri

 

Mail: [email protected]

Tel: (0212) 283 54 54

Fax: (0212) 283 58 28

Adres: Maslak Mahallesi Taşyoncası Sokak Maslak 1453 Sitesi OA Blok No:1 D:9 34398 Sarıyer - İstanbul