tvO

tvO CANLI İZLE

tvO

 

TvO, Türkiye’deki televizyon hayatına zevkli ve nitelikli programlar ile devam etmektedir. Sürekli ve canlı yayın akışı ile seyircilerine anlık bilgileri ve içerikleri iletmektedir. TvO, yayın içerisinde dini, eğlence, spor ve haber programları ile medya sektörüne başlamıştır. Yayıncılık ve kaliteli programları sayesinde Avrupa ve Asya’da her eve ulaşmayı hedeflemektedir.

TvO canlı yayın akışına bakıldığında genel olarak eski Türk filmlerine yer vermektedir. Bu yüzden nostalji seven izleyiciler için alternatif bir kanaldır. Bunun yanında tarih ve gündelik konular hakkında da programları bulunmaktadır. Günün başlangıcında haber programı ile başlayarak film ile devam eden kanal, izleyicilerine keyifli seyirler sunmaktadır. Ayrıca bir kanalda olmazsa olmaz olan tartışma ve spor yayın TvO’ da yer almaktadır.

TvO canlı yayın akışı prensibine uyarak aile ve toplum değerlerini önemsemektedir. Bu değerleri göz önüne alan TvO, yayın akışı ile temelini oluşturarak televizyonculuk kariyerine başlamıştır. Günümüz teknolojisi ile akıllı cihaz ve televizyonlar yayın akışlarına artık tek bir tık ile uzakta olmaktadır.

TvO, her yerde izleme alışkanlığı getiren programlar geliştirmektedir. Bu konuda da oldukça başarılı bir hale gelmiştir. Kaliteli ve nitelikli vizyonu sayesinde internet ve uygulamaları üzerinden günün her saatinde seyircileri ile buluşmaktadır. Her yerde ve her zaman tarafsız haber yaptığından dolayı seyirciler tarafından takdir toplamaktadır.

Eğer internet üzerinden kanala erişmek isterseniz platform herkese açık adres sunmaktadır. Web sitemiz üzerinden TvO izle ve TvO canlı izle butonu sayesinde kanala sanal olarak katılabilirsiniz.

 

tvO Frekans Bilgisi

 

Türksat 4A Uydusu

Frekans: 12034 MHz

Polarizasyon: Dikey (V)

Symbol Rate: 27500

FEC: 5/6

 

tvO Nereden İzleyebilirim?

 

Türksat 4A Uydusu

D-Smart 150. Kanal