TVNET

TVNET CANLI İZLE

TVNET

 

8 Nisan 2005’te kurulmuş bir haber kanalı olan TVNET, 2006 yılında ATR ismiyle test yayınlarına başlamıştır. Kanal, test yayınlarının ardından 1 Ocak 2007 tarihinde adını TVNET olarak değiştirmiş ve yayın hayatına devam etmiştir. Türkiye’de ulusal yayın hakkına sahip 21 kanaldan birisi olan TVNET’in tam adı ise Televizyon Net’tir. Albayrak Grubu bünyesinde kurulmuş olan kanalın sahibi ise 2005’ten beri Ahmet Albayraktır. Haber ve gündem ağırlıklı olarak bir yayın akışı izleyen kanalda farklı birçok içerikte program bulmak mümkün olmuş, bu durum da kanalın belirli bir izleyici kitlesi oluşturmasına yardımcı olmuştur.

Kanal, 8 Nisan 2008 tarihinde logosunu değiştirerek yeni bir logo ile izleyicilerin karşısına çıkmış ve ‘’Yeni Medya Ekranı’’ sloganıyla yayınlarını sürdürmüştür. ‘’Gerçek haber fark edilendir, ilkeli yayın, gerçek habercilik’’ anlayışıyla yayın yapan kanal, Türkiye ve dünyadaki gelişmeleri sıcağı sıcağına ve tarafsızlık ilkesiyle seyircilere aktarmayı ilke edinmiştir. Haber bülteni görevinin yanı sıra ekonomi, sağlık, spor ve belgesel gibi konularda da farklı içeriklerle seyircileriyle buluşan kanal haftanın her günü bu içeriklerini yayın akışı içerisinde sunmaktadır. Yayın akışına ulaşmak için TVNET canlı izle seçeneğini kullanabilirsiniz.

Nerede Kalmıştık, Parapolitik, Akıl Odası, Makroskop, Gündem Sanat, 4x4 Futbol, Hafıza Kartı gibi programlarla hem haber bülteni görevini sürdüren kanal hem de alanında uzman konuklarını davet ederek tartışma  yayınlarını sürdürmektedir. Patron Mutfakta, Eğitim Yolculuğu programlarıyla eğitim ve yemek konularında izleyicilere bilgi aktarımı sağlarken, Sormasam Olmaz adlı programa ünlü isimleri davet ederek sohbet havasında röportaj programları ile izleyicilerine ulaşmaktadır. Pek çok alanda uzman kişilerle çalışan ekip, farklı kesimden birçok izleyiciye ulaşmayı başarmıştır. Siz de TVNET canlı yayın akışına ulaşmak için sitemizi ziyaret edebilir, kesintisiz bir seyir keyfi yaşayabilirsiniz.

 

TVNET Frekans Bilgisi

 

Türksat 4A Uydusu

Frekans: 12213 MHz

Polarizasyon: Dikey (V)

Symbol Rate: 5833

FEC: 2/3

 

TVNET Nereden İzleyebilirim?

 

Türksat 4A Uydusu

Digiturk 39. Kanal

D-Smart 41. Kanal

Tivibu 41. Kanal

Kablo TV 64. Kanal

Turkcell TV+ 57. Kanal

 

TVNET İletişim Bilgileri

 

Mail: [email protected]

Tel: (0212) 467 55 00

Adres: Maltepe Mah.Fetih Cad.No.6 DK.5 Topkapı-Zeytinburnu/İstanbul