TvEM

TvEM CANLI İZLE

TvEm

 

TvEM kanalı 7 Ocak 2012 yılında yayın hayatına ilk adımını atmıştır. Kanal hala Tek – Art Holding tarafından yayın akışını devam ettirmektedir. TvEM kanalının genel merkezi ise İstanbul’un Küçükçekmece İlçesi’nde yer almaktadır.  Kanal "Sinema ve Eğlence Kanalınız, Ailenizin En Konforlu Sinema Locası" sloganını benimseyerek ülke çapında en fazla izlenen kanallar arasına girmeyi başarmıştır. TvEM Türkiye’de yayın akışını sürdürmektedir. Yurt dışında yaşayan izleyicilerine de hizmet vermeyi planlayan TvEM, bunun için çalışmalarına devam etmektedir. 

TvEM, yayın akışında çoğunlukla yerli ve yabancı filmlere yer vermektedir. Bir döneme damga vurmuş A Takımı, Kara şimşek, Bonanza gibi TV programlarını ekrana taşımıştır. İzleyicilerine bu efsane dizileri yeniden izleme şansı tanımıştır. Bunların yanında haber programları ile de oldukça dikkat çekmektedir. Ayrıca sabah yayınlanan ‘’Her şeyi Konuşalım’’ programı da oldukça fazla rağbet görmektedir. Pazar ve pazartesi akşamları da Sabri Ungan’ın sunumu ile ‘’Serbest Vuruş’’ programı futbol severlere keyifli anlar yaşatmaktadır. 

Kanal reytinglerinde kendine yer bulamasa da genel izleyici kitlesine sahiptir. Hatta TvEM’e yayın akışı konusunda benzeyen Beyaz TV ile reyting ortalamaları neredeyse aynıdır. TvEM’in sizler için hazırladığı birbirinden güzel programları keyifli bir şekilde sitemizden izleyebilirsiniz. Ayrıca TvEM canlı yayınlarını sitemizden kesintisiz bir şekilde izleyebilir, TvEM canlı izle butonuna basarak da canlı yayını başlatabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey web sitemizi ziyaret etmek.

 

TvEm Frekans Bilgisi

 

Kanalın Türksat üzerinden sürdürdüğü uydu yayını 9 Aralık 2018 tarihinde sonlanmıştır. TvEM canlı yayınlarını web sitemizden kolaylıkla HD kalitede takip edebilirsiniz. Kanalın uydu yayınları yeniden başladığı takdirde ise frekans bilgisini bu sayfaya ekleyeceğiz.

 

TvEm Nereden İzleyebilirim?

 

Kablo TV 46. Kanal

 

TvEm İletişim Bilgileri

 

Mail: [email protected]

Tel: (0212) 471 61 19

Fax: (0212) 698 97 70

Adres: Sögütlüçesme Mah.Halkali Caddesi No:245 Sefaköy Küçükçekmece / İSTANBUL