TV8,5

TV8,5 CANLI İZLE

TV 8,5

 

TV 8.5, 7 Ekim 2016 tarihinde halen sahibi olan Acun Ilıcalı tarafından TV 8 kanalının kardeş kanalı olarak kurulmuştur. Kanalın tanıtımı kurulmasından bir gün önce 6 Ekim tarihinde Türkiye – Ukrayna maçının 26. dakikasında maç spikeri Melih Gümüşbıçak tarafından yapılmıştır. Tanıtımının ardından izleyicilerde büyük bir merak uyandıran kanal ertesi gün gece yarısı itibariyle yayın hayatına başlamış ve ilk program olarak da bir gün önce oynanan Türkiye – Ukrayna maçının tekrarını yayınlamıştır. Daha önce aynı frekansta yayın yapan bir başka kanalın kapanmasıyla frekans Acun Ilıcalı tarafından satın alınmış ve TV 8.5 adıyla yeni bir kanal kurulmuştur. Kanal, 3 Mart 2017 tarihinde HD yayına geçmiştir.

Kurulduğu günden itibaren Acun Ilıcalı’nın bir diğer kanalı olan TV 8 gibi eğlence programlarıyla yayın hayatını sürdüren kanal, aynı zamanda TV 8 ile ortak yayınları yürütürken yayın akışında haber programlarına yer vermemektedir. Özellikle gece yarısı da farklı programlarla yayınını sürdüren kanalı TV 8.5 canlı seçeneğiyle sitemiz üzerinden HD ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz.

Kanal, TV 8’de yeni bölümleri yayınlanan Survivor, Doya Doya Moda, Yemekteyiz ve Güle Güle Oturun programlarının tekrarları ve TV 8.5 kanalına özel EYS Gece Modu ve Survivor Ekstra programlarının yanı sıra tüm dünyada büyük bir ilgiyle takip edilen; NBA müsabakaları, özel boks maçları, Avrupa Kupası grup eleme maçlarını da yayınlayarak seyirci kitlesini arttırmış ve reyting oranlarında ciddi bir ivme kazanmıştır. Özellikle eğlence ve spor alanında yayınladığı programlar ve yayın tarihi dolan ve final yapan dizileri yeniden izleyicilerle buluşturmasıyla birlikte her yaş grubundaki izleyicilere hitap eden kanala günün her saatinde kesintisiz bir şekilde TV 8.5 canlı izle butonuyla sitemiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

 

TV 8,5 Frekans Bilgisi

 

Aşağıda verdiğimiz TV 8,5 frekans bilgilerini uydu alıcınıza girerek kanalı televizyonunuza ekleyebilir ve canlı olarak izlemeye başlayabilirsiniz. TV 8,5 canlı yayın keyfini web sitemizden de ücretsiz olarak tecrübe edebilirsiniz.

Türksat 4A Uydusu

Frekans: 12346 MHz

Polarizasyon: Yatay (H)

Symbol Rate: 9600

FEC: 3/4

 

TV 8,5 Nereden İzleyebilirim?

 

Türksat 4A Uydusu

Kablo TV 41. Kanal

D-Smart 47. Kanal

Tivibu 56. Kanal

 

TV 8,5 İletişim Bilgileri

 

TV 8,5 İzleyici Hattı: 0(212) 304 88 88

Fax: 0(212) 304 88 80

Mail: [email protected]

Adres: Kemerburgaz Yolu Cendere Mevkii No:29 Sarıyer / İstanbul PK: 34396