TV 8 Int

TV 8 Int CANLI İZLE

TV 8 Int

 

TV 8, 22 Şubat 2019 tarihinde ilk olarak MNG Medya Grubu bünyesinde kurulmuş daha sonrasında 2013 yılında Acun Ilıcalı tarafından satın alınmıştır. Acun Ilıcalı TV 8’i satın almasının ardından 1 Ekim 2014 tarihinde TV 8 INT isimli bir kanal kurmuştur. TV 8 INT ve TV 8,5 TV 8’in kardeş kanalı olarak kabul edilmektedir. Avrupa’daki Türklere yönelik yayınlar yapmak amacıyla kurulan kanalın adındaki ‘’INT’’ kelimesi İngilizcede uluslararası anlamına gelen ‘’international’’ kelimesinin kısaltmasından gelmektedir. Kanalda yayınlanan içerikler TV 8’dekilerle benzer olmakla birlikte TV 8 INT kanalı yayınlarını Avrupa saat dilimine göre gerçekleştirmektedir.

Acun Ilıcalı’nın bir diğer kanalı gibi Tv 8 INT kanalında da eğlence, sağlık, moda, magazin, yemek ve yaşam konuları ağırlıklı olarak içeriklerin merkezinde yer almaktadır. Her yaştan izleyicinin takip edebileceği çeşitli programlar ile Avrupa’da Türkler arasında en çok izlenen kanallardan birisi haline gelmiştir. Oldukça yeni bir kanal sayılmasına rağmen Acun Ilıcalı’nın farklı formattaki yayınları Türkiye’de olduğu gibi Avrupa’da da dikkat çekmekte ve ilgi görmektedir. Bu sebeple kanal en çok izlenen kanallar arasında üst sıralarda yerini almaktadır.

TV 8 INT canlı yayın akışı TV 8 ile oldukça benzerlik göstermektedir. Masterchef Türkiye, Survivor Türkiye, Yemekteyiz, Doya Doya Moda, Apartmanlar Yarışıyor, En Şık Benim isimli yarışma programları; Doğduğun Ev Kaderindir, Kırmızı Oda ve Kızım gibi sevilen diziler; Eser Yenenler Show, Gel Konuşalım, Survivor Panoroma, Survivor Ekstra, Çook Yaşa isimli programlar da yayın akışı içerisinde kendine yer bulmuştur. Avrupa’nın dört bir yanından büyük bir ilgiyle izlenen kanalı siz de izlemek isterseniz TV 8 INT canlı izle seçeneği ile sitemiz üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. Kesintisiz ve canlı seyir keyfi için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

TV 8 Int Frekans Bilgisi

 

Türksat 4A Uydusu

Frekans: 12034 MHz

Polarizasyon: Dikey (V)

Symbol Rate: 27500

FEC: 5/6