TV 5

TV 5 CANLI İZLE

TV 5

 

TV 5 kanalı ilk olarak 2 Şubat 2004 tarihinde kurulmuş ve yayın hayatına başlamıştır. Anadolu Radyo ve Görüntü Hizmetleri A.Ş. bünyesinde kurulan kanalın ilk kurulduğu dönemlerde genel yayın yönetmenliğini Yusuf Kaplan üstlenmiştir. Bu dönemde nitelikli ve kaliteli pek çok işe imza atmasına rağmen genel yayın yönetmeni Yusuf Kaplan bir takım gerekçelerle kanal sahipleri tarafından yayın yönetmenliğinden alınmıştır. Kanalın ikinci açılışı olarak kabul edilen Mayıs ayı 2005 yılında yeni bir yayın hayatına adım atmıştır. Kanal ilk dönemlerde kullandığı logosunu değiştirmiş ve günümüzde halen kullanılmakta olan beyaz ve kırmızı renkli logoya geçmiştir.

TV 5’in genel merkezi Sefaköy Milsan Tesislerinde yer almaktadır. Kasım 2018 tarihine gelindiğinde genel yayın yönetmenliğine Mustafa Yılmaz getirilirken genel müdür Yılmaz Bayat, genel yayın koordinatörü ise Mehmet Ali Kayacı olmuştur. ‘’Sözü olan herkes için Türkiye’nin ihtiyacı’’ sloganıyla yayınlarını sürdüren kanal haber ağırlıklı bir yayın akışı izlese de, belgeseller, dini programlar, kültür sanat, hava durumu ve spor programları gibi içeriklere de yayınlarında yer vermektedir. Bu ve benzeri daha bir çok programa ulaşmak için TV 5 canlı yayınını tablet, telefon ya da bilgisayarınızdan takip edebilirsiniz.

Ana Haber, Serbest Görüş, Kulis Ankara, Tarihten Yansıyanlar, Perde Arkası, Sokağın Nabzı, Düşünce Atlası ve Bizimhane gibi programlara yayın akışı içerisinde yer veren kanal haftanın her günü farklı programlarla yayın hayatını sürdürmektedir. Ayşe’nin Penceresi, Mihenk Taşı, Seyrangah ve Yaşamın Sesi de yayın akışı içerisinde yer alan dikkat çekici diğer programlar arasındadır. TV 5 canlı izle seçeneğini kullanarak sitemiz üzerinden birbirinden farklı içeriğe günün her saatinde kesintisiz olarak ulaşabilir, nerede olursanız olun bir tıkla canlı yayını takip edebilirsiniz. TV 5’in kardeş kanalları olan Kanal 42 ve Radyo Gençlik canlı yayınlarına da kolaylıkla bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

 

TV 5 Frekans Bilgisi

 

Türksat 4A Uydusu

Frekans: 12729 MHz

Polarizasyon: Dikey (V)

Symbol Rate: 30000

FEC: 2/3

 

TV 5 Nereden İzleyebilirim?

 

Türksat 4A Uydusu

D-Smart 102. Kanal

 

TV 5 İletişim Bilgileri

 

Mail: [email protected]

Tel: (0212) 495 10 05

Fax: (0212) 548 94 73

Adres: Yenibosna Mahallesi Cemal Ulusoy Caddesi No:35 Bahçelievler / İstanbul