TV 4

TV 4 CANLI İZLE

TV 4

 

TV 4 Kanalı 2013 yılında ‘’Türkiye’nin en yeni Televizyonu’’ sloganı ile kurulmuştur. TV 4 Kanalının asıl hedefi; yeni yatırım ve markalaşma stratejileri ile yoluna devam etmektir. TV4 kanalı yayınladığı içeriklerde; dinamik, farklı ve renkli akış ile birlikte çocuk, kadın ve aile temalarını ana konusu haline getirmiştir. Kanalın sahibi olan TürkMedya isimli medya kuruluşu TV 360, Kanal 24 televizyon kanallarına ve Alem FM ve Lig Radyo isimli radyo kanallarına sahiptir.

TV 4 kanalının insanlara yeni bir dünyayı tanıttığını da söylenebilir. Çünkü çokça ödül almış ve yıldızlı sinema filmlerini izleyicilerinin değerlendirmesine sunmuştur. Bu sayede birçok insan dünya üzerinde ödül almış sinema filmlerini izleyebilmiş ve yorumlayabilmiştir. Macera ve meraklandırıcı içerikleri ile sadece çocukların yaş grubuna değil büyüklerin de yaş grubuna seslenmeyi sağlayabileceği içerikte çizgi filmlerini kanalında yayınlamıştır. Böylece birçok aile çocukları ile birlikte televizyon karşısına geçerek aile günlerini mutlu bir şekilde tamamlayabilmiştir.

İçerik yelpazesine, renkli bir ortamda oluşturulan aktüel programlarında; kadın, yemek, hobi, mekân, insan, trend, moda ve tasarım konuları bir diğer yandan belgesel ve konserler gibi birçok konuyu yayınlamıştır. Böylece sesini tüm yaş kategorisine duyurmayı başarmıştır. TV4 canlı ile web sitemiz üzerinden yayınları anında izleyebilme fırsatına sahip olabilirsiniz. Bunun için TV4 canlı izle butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Butona bastıktan sonra yalnız izliyorsanız kendinizi maceranın içerisinde ailenizle izliyorsanız da sıcak bir ortamın içine rahatlıkla bırakabilirsiniz.

 

TV 4 Frekans Bilgisi

 

Türksat 4A Uydusu

Frekans: 12310 MHz

Polarizasyon: Dikey (V)

Symbol Rate: 15000

FEC: 3/4

 

TV 4 İletişim Bilgileri

 

Tel: (0212) 473 20 00

Fax: (0212) 473 20 94

Adres: Atatürk Mahallesi Bahariye Caddesi No:31 İkitelli- Küçükçekmece/İstanbul