TV100

TV100 CANLI İZLE

TV 100

 

3N Medya bünyesinde haber ağırlıklı olarak yayın yapan TV 100 15 Temmuz 2014 tarihinde o dönemin Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’un oğlu olan İsmail Uğur tarafından kurulmuştur. İlk olarak Balıkesir’de kurulan ve yerel yayınlarına başlayan kanal, 2018’in Eylül ayında Alican Değer’e satılmıştır. Nisan 2019 tarihinde genel merkezi Balıkesir’den İstanbul’a taşınmış ve kanal Necat Gülseven tarafından satın alınmıştır. Gülseven tarafından satın alınmasının ardından 6 Mayıs 2019 tarihinde yeni bir formata geçerek yüzünü yenilemiştir. Bu tarihten sonra ulusal yayınlarına başlayan kanal halen Necat Gülseven sahipliğinde yayınlarını sürdürmektedir.

‘’Türkiye’nin Yeni Yüzü’’ sloganıyla yayın hayatını sürdüren TV 100; siyaset, spor, ekonomi, magazin, teknoloji ve dünya gündeminden haberleri izleyicileriyle buluşturmaktadır. Hafta içi ve hafta sonu canlı yayınlarını çeşitli temalar üzerinden sürdüren kanal ayrıca gece haber bültenleriyle de büyük ilgi çekmektedir. Haber bültenlerinde gündemin nabzını tutan ve uluslararası sıcak gelişmeleri seyircilerine aktaran TV 100’ün ana haber bültenleri Emre Buga sunuculuğunda gerçekleşmektedir. TV 100 canlı izle butonuyla pek çok farklı programa tablet, telefon ya da bilgisayarınızdan sitemiz aracılığıyla kanala ulaşabilirsiniz.

Kanal, hafta içinde Emre Buga ile Bakış Açısı, Ahmet Kasım Han ile Yüz Yüze, Mine Uzun ile Güne Bakış ve Ertan Özyiğit ile Kayıt Dışı programlarıyla hafta sonu ise Magazin Hattı ve Seyir Dünyası adlı programlarıyla izleyicilerine ulaşmaktadır. İçinde bulunduğumuz pandemi günlerinde açıklamalarıyla dikkat çeken Oytun Erbaş’ın hazırlayıp sunduğu Oytun Hoca ile Bilim programını Cumartesi akşamları ekran karşısına çıkaran TV 100, alzheimer’dan obeziteye kadar pek çok farklı hastalıkla mücadele eden insanları programa konuk olarak almaktadır. Siz de gündemin nabzını tutmak, gelişmelerden anında haberdar olabilmek için TV 100 canlı yayın akışına sitemiz üzerinden kesintisiz olarak ulaşabilirsiniz.

TV 100’ü bünyesinde barındıran 3N Medya’nın Show Radyo ve Radyo Viva kanallarını ve birçok diğer radyo kanalını aşağıdaki bağlantıdan canlı olarak takip edebilirsiniz.

Canlı Radyo Dinle!

 

TV100 Frekans Bilgisi

 

Türksat 4A Uydusu

Frekans: 12729 MHz

Polarizasyon: Dikey (V)

Symbol Rate: 30000

FEC: 5/6

 

TV100 Nereden İzleyebilirim?

 

Türksat 4A Uydusu

D-Smart 37. Kanal

Digiturk 37. Kanal

Tivibu 47. Kanal

Kablo TV 37. Kanal

Turkcell TV+ 37. Kanal

Vodafone TV 36. Kanal

 

TV100 İletişim Bilgileri

 

Mail: [email protected]

Tel: (0212) 273 30 03

Adres: Gülbahar Mah. Cemal Sahir Sok. Profilo Alışveriş Merkezi, No: 33/140 Şişli / İstanbul