TV 1

TV 1 CANLI İZLE

TV 1

 

Yayın merkezi Kayseri’nin Melikgazi ilçesinde bulunan TV1, 2009 yılında yayın hayatına adım atmıştır. Kayseri’nin yerel kanalı olarak bilinen kanalın aynı zamanda Diyarbakır, Ankara, İstanbul illerinde ve beş farklı ülkede temsilcilikleri yer almaktadır. MHM Radyo Televizyon Basın Yayıncılık Anonim Şirketi’ni de bünyesinde barındıran kanalın başında ise Nokta dergisinde uzun yıllar gazetecilik yapmış, deneyimli İlker Sağırsoy bulunmaktadır. Müzik-eğlence, yaşam, din ve ahlak, gezi, sağlık, güldürü, haber, tartışma, ekonomi, çizgi film, spor programları gibi farklı içerikte yayınlar sunan TV1, Kayseri’nin en çok izlenen kanalları arasında yerini almaktadır.

Editörün Gözünden, Birinci Gün adlı tartışma programlarını Pazartesi ve Salı günleri ekrana taşıyan kanalda güncel konular değerlendirilmekte ve önemli başlıklar masaya yatırılmaktadır. Aynı zamanda kanal; Güzel Bir Sabah, Gündem Özel, Haberin Merkezi, Biz Bize, Perspektif, 45 Dakika, Amatör Spor, Perşembe Sohbetleri, Günün Yorumu, Sağlıklı Günler, Basın Kulübü, Ekonomi Raporu, Güncel, Altın Sohbetler, Kayseri’de Bir Gün, Lezzetli Dakikalar, Kutup Yıldızı, Yönetim Katı gibi programları da yayın akışına dahil ederek geniş içerik yelpazesine sahip olduğunu göstermektedir. Türkçe yayınlar yapan kanalın programlarına sitemiz üzerinden TV1 canlı bölümüne tıklayarak ulaşabilir ve kesintisiz olarak izleyebilirsiniz. Kayseri’de yerel yayın yapan TV Kayseri’yi de web sitemizde canlı izleyebilirsiniz.

Kayseri’nin sevilen kanallardan biri olan ve Kayseri halkı tarafından ilgiyle takip edilen TV1, yapmış olduğu zengin ve aktüel içerikli programlarla dikkat çekmektedir. Şehrin nabzını ekranlara taşıyan kanal, Kayseri şehrindeki yaşanan güncel olayları anında izleyenlerine aktarmaktadır. Kanal yerel haberlerle sınırlı kalmayıp Türkiye’deki gelişmeleri de takip ederek haberleri izleyenlerine sunmaktadır. Aynı zamanda ulusal kanal moduna da sahip olan TV1’e 7/24 ulaşabilir ve kaliteli yayın akışını takip edebilirsiniz. Sitemizdeki TV1 canlı izle bölümüne tıklayarak programları kesintisiz olarak izleyebilirsiniz.

 

TV 1 Frekans Bilgisi

 

Türksat 3A Uydusu

Frekans: 12685 MHz

Polarizasyon: Yatay (H)

Symbol Rate: 27500

FEC: 2/3