TRT Spor Yıldız

TRT Spor Yıldız CANLI İZLE

TRT Spor Yıldız

 

TRT Spor Yıldız, TRT Genel Müdürlüğü ve Gençlik ve Spor Müdürlüğü iş birliğinde yapılmış olan bir televizyon kanalı olarak karşımıza çıkıyor. TRT Spor Yıldız, 21 Eylül 2019 tarihinde ilk test yayınlarını başarılı bir şekilde yapmış ve ardından 29 Eylül 2019 tarihindeyse Katar’ın başkentinde düzenlenen Dünya Atletizm Şampiyonası’nı naklen yayınlayarak, yayın hayatına tam olarak başlamıştır.

TRT Spor Yıldız, ulusal ve uluslararası fark etmeksizin dünyada yer alan birçok spor organizasyonunu, farklı spor dallarından spor haberlerini ve çeşitli spor müsabakalarını yayınlamak amacıyla, oldukça iddialı bir şekilde kurulmuş bir spor kanalı olarak ön plana çıkıyor. Kanalın sloganıysa kanal misyonunu oldukça iyi bir şekilde açıklar nitelikte. ‘Sporun Her Rengi’ sloganıyla yayın hayatına devam eden kanalın en çok dikkat çeken özelliği çeşitlilik. TRT Spor kanalı yayınlarının ağırlıklı olarak futbola yönelik olması ve diğer sporlara yönelik içeriklere yeteri kadar yer verilememesi sebebiyle kurulmuş olan TRT Spor, yayın hayatına oldukça başarılı bir şekilde devam etmektedir.

TRT Spor Yıldız canlı izle seçenekleri ile birçok spor dalı hakkında istediğiniz yayınlara ulaşmanız mümkün. Atletizm, bisiklet, boks ya da yüzme gibi birçok spor dalı ile ilgili güncel gelişmeleri TRT Spor Yıldız ekranları üzerinden dilediğiniz zaman izleme imkanına sahipsiniz.

TRT Spor Yıldız canlı izleme fırsatını değerlendirerek Sağlıklı Spor, Sporla Değişen Hayatlar, Spor Kitaplığı gibi farklı spor programlarını da keyifle izleme şansına sahipsiniz. Spor adına birçok farklı programın yayınlanmakta olduğu programda, tüm bu yayınlara ek olarak bazı spor müsabakaları da canlı bir şekilde seyircilere aktarılıyor. ‘Sporun Her Rengi’ sloganını kendine misyon olarak edinen TRT Spor Yıldız, yayınlarında birçok farklı spor dalına sloganının hakkını tam anlamıyla vererek yayın hayatına aktif bir şekilde devam ediyor.

 

TRT Spor Yıldız Frekans Bilgisi

 

Türksat 4A Uydusu

Frekans: 11958 MHz

Polarizasyon: Dikey (V)

Symbol Rate: 27500

FEC: 5/6

 

TRT Spor Yıldız Nereden İzleyebilirim?

 

Türksat 4A Uydusu

Kablo TV 242. Kanal

Digitürk 87. Kanal

D-Smart 86. Kanal

Tivibu 85. Kanal

Turkcell TV+ 71. Kanal

Vodafone TV 72. Kanal

 

TRT Spor Yıldız İletişim Bilgileri

 

Mail: [email protected]

Tel: (0312) 463 43 43

Fax: (0312) 463 46 03

Adres: TRT Genel Müdürlüğü Turan Güneş Bulvarı 06540 Or-An Ankara