TRT Spor

TRT Spor CANLI İZLE

TRT Spor

 

TRT Spor, TRT kurumuna bağlı olarak yayın hayatına devam etmekte olan bir devlet kanalıdır. Yayın hayatına başladığı andan itibaren oldukça geniş bir seyirci kitlesine hitap etmek olan kanal, spor gelişmelerini spor severlere aktarmaktadır. Türkiye ve dünyada spor adına meydana gelen olaylar, spor müsabakalarının sonuçları; kısacası spor adına yaşanan her türlü gelişme 7 / 24 TRT Spor ekranlarından seyircilere aktarılıyor. Yalnızca spor adına hizmet vermekte olan TRT Spor canlı yayınları sayesinde tenis, basketbol, futbol, voleybol, boks ve daha birçok spor dalı hakkında bilmeniz gereken gelişmeleri kolaylıkla takip edebilirsiniz.  Ayrıca web sitemizden kardeş kanalı olan TRT Spor 2 canlı yayınlarına da erişim sağlayabilirsiniz.

Kanalın en çok izlenmekte olan yayınları ise Türkiye Süper Ligi başta olmak üzere futbol yayınları olarak karşımıza çıkmaktadır. Süper Lig’de oynanan maçların özetlerine maçtan sonra TRT Spor ekranlarından ulaşabilirsiniz. TRT Spor canlı izle aramalarının internet üzerinde sıkça yapılmasının başlıca nedenlerinden birisi de maçların ardından yayınlanmakta olan programlardır. Deneyimli spor yorumcularının yer aldığı programlarda haftanın maçları enine boyuna masaya yatırılıyor. Maçlarda yaşanan pozisyonlar, oyuncu performansları, maç sonuçları kısacası maçlar adına her şey en ince detayları ile birlikte değerlendiriliyor.

TRT Spor kanalı, tüm bunlara ek olarak spor haberlerini de seyircileri ile en iyi şekilde buluşturuyor. Takımlar hakkında bilinmesi gerekenler, dünyada ve Türkiye’de transfer gündeminde yer alan maddeler başta olmak üzere tüm spor haberleri spor severlere en iyi şekilde aktarılıyor.

Her türlü spor dalının nabzının aktif bir şekilde tutulmakta olduğu programda spor adına dilediğiniz her şeyi bulmanız mümkün. Ayrıca tüm bunlara ek olarak TRT Spor ekranlarından bazı spor müsabakalarını canlı olarak izleme fırsatına da sahipsiniz. Türkiye’nin en çok izlenmekte olan spor kanalları arasında yer alan TRT Spor, kurulduğu andan bu yana kesintisiz bir şekilde spor severlere hizmet vermektedir.  

 

TRT Spor Frekans Bilgisi

 

Türksat 3A Uydusu

Frekans: 11054 MHz

Polarizasyon: Dikey (V)

Symbol Rate: 30000

FEC: 3/4

 

TRT Spor Nereden İzleyebilirim?

 

Türksat 3A Uydusu

Kablo TV 222. Kanal

Digitürk 86. Kanal

D-Smart 85. Kanal

Tivibu 84. Kanal

Turkcell TV+ 70. Kanal

Vodafone TV 70. Kanal

 

TRT Spor İletişim Bilgileri

 

Mail: [email protected]

Tel: (0312) 463 43 43

Fax: (0312) 463 46 03

Adres: TRT Genel Müdürlüğü Turan Güneş Bulvarı 06540 Or-An Ankara