Ton TV

Ton TV CANLI İZLE

Ton TV

 

1994 yılında kurularak halkın sesi olan ve Dardanel Medya bünyesinde yayın faaliyetlerini devam ettiren Ton TV, tarihin ve zaferlerin merkezi olan Çanakkale’nin en büyük yerel kanalı olmaktadır. Kanal, Çanakkale ilinde bulunan üç yerel televizyon kanalından biri olarak bilinmektedir. Sanat, müzik, sağlık, yarışma programları, yerli ve yabancı filmler, belgesel, çizgi film gibi programları ekrana getiren Ton TV, izleyicilerine renkli bir yayın akışı sunmaktadır. Belirli bir izleyici kitlesine sahip olan kanal, yaptığı çalışmalarda başarılı olarak öne çıkmaktadır.

Hafta içleri ve hafta sonları yayın akışı saat 8.00’de başlayan kanalın kapanışı ise saat 00.00’da olmaktadır. İnternete Takılanlar, Sanat Sever, Kent Mirası, Çanakkale Ne Diyor, Hayatın Sırları, Olsa da Yesek, Sabah Kelebeği, Özel Röportaj, Yağlı Pehlivan Güreşleri, Hasan Narin ile Dur Yolcu, Günün İçinden, Sağlık Olsun, Sinerji, Şaka Bir Yana, Güncel, Gelenek Göreneklerimiz Deve Güreşleri, Mesnevi Söyleşileri, Çanakkale Belediye Meclisi Toplantıları, Özden Söze, Dardanel ile Sağlıklı Yaşam, Sinemaskop, Yeşilçam’ın İzinde, Motosiklet Evrimi, Nostalji Müzik gibi programlarıyla dikkat çeken kanal Çanakkale merkezli yayın yapmaktadır. Çanakkale’deki olayları yakından takip etmek isteyenlerin kanalı olan Ton TV’nin yayınladığı tüm programlara sitemiz üzerinden Ton TV canlı izle bölümüne tıklayarak kesintisiz bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Köklü bir geçmişe sahip olan Ton TV, deneyimli bir kanal olarak öne çıkmakta ve farklı alanlarda başarılı yayınlar sergileyerek dikkatleri üzerine çekmektedir. Kanal; yerel sanatçıların performanslarını, Çanakkale savaşlarını anlatan belgeselleri, köylerdeki yaşam şartlarını ekrana taşıyarak izleyenleriyle buluşturmaktadır. Kanal özellikle, yaptığı röportaj programlarıyla dikkat çekmekte ve ilgiyle takip edilmektedir. İzleyicilerini ekrana kilitleyen başarılı kanalın tüm sevilen programlarına, sitemiz aracılığıyla kesintisiz olarak Ton TV canlı bölümünden ulaşabilirsiniz.

 

Ton TV Frekans Bilgisi

 

Türksat 4A Uydusu

Frekans: 12265 MHz

Polarizasyon: Dikey (V)

Symbol Rate: 27500

FEC: 5/6

 

Ton TV İletişim Bilgileri

 

Mail: [email protected]

Tel: (0286) 213 66 67

Fax: (0286) 217 48 58

Adres: Barbaros Mah. Deniz Sk. No:1 Kat: 2 P.K:17100 Merkez / ÇANAKKALE