TLC TV

TLC TV CANLI İZLE

TLC TV

 

1972 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nde kurulan TLC, 1980 yılında özelleştirilerek bugünkü adını aldı. İlk yıllarında eğitici – öğretici içeriklere önem veren kanal sonrasına ise reality show kategorisindeki programlarıyla ün kazanmıştır. ABD’de oldukça popüler olan kanal dünyanın birçok yerinde yayınlar gerçekleştirdiği gibi ülkemizde de yayın hayatına 2015 yılında başlamıştır.

TLC TV, ülkemizde uzun yıllar yayınlar yapan CNBC-e’nin yerine geçmiştir. CNBC-e’deki gibi yabancı içerikler yayınlayan bir kanaldır. TLC, ülkemize “reality show” kavramını getiren kanallardan biri olmuş ve oldukça sevilmiştir. Hayata dair çeşitli programlarıyla ülkemiz izleyici kitlesinde kendine pay alabilen TLC TV, en başarılı programlarını Türkçe dublajlı olarak yayınlamaktadır. Web sitemizde yer alan TLC TV canlı izle seçeneğiyle kanalın canlı yayınlarını sorunsuz biçimde takip edebilirsiniz.

“Sıra dışı eğlencenin adresi” sloganını kullanan kanal, Emlak Avcıları, Market Oyunları, Ağır Yaşamlar, Rüya Gibi Evler, gibi başka hiçbir yerli kanalda benzerine rastlanmayacak programlarla ülkemizde oldukça popüler olmuştur. Hatta son zamanlarda kanalın bazı programları ülkemize uyarlanmaya da başlamıştır. Emlak Avcıları: Türkiye adıyla yayınlanan ve çiftlerin kendileri için en uygun evleri aradığı program bunlardan biridir.

Amerikan yayın şirketi Discovery Communications bünyesinde yer alan TLC, yine ülkemizde yayınlar gerçekleştiren DMAX ile kardeş kanal konumundadır. TLC TV canlı yayınlarını ve kardeş kanalı DMAX’i web sitemizden kesintisiz ve tamamen ücretsiz biçimde izleyebilirsiniz.

 

TLC TV Frekans Bilgisi

 

Türksat 4A Uydusu

Frekans: 12015 MHz

Polarizasyon: Yatay (H)

Symbol Rate: 27500

FEC: 5/6

 

TLC TV Nereden İzleyebilirim?

 

Türksat 4A Uydusu

Kablo TV 34. Kanal

Digitürk 30. Kanal

D-Smart 36. Kanal

Tivibu 53. Kanal

Turkcell TV+ 30. Kanal

Vodafone TV 30. Kanal

 

TLC TV İletişim Bilgileri

 

Tel: 0(212) 366 20 00

Fax: 0(212) 366 20 49

Mail: [email protected]

Adres: Nispetiye Mah. Adnan Saygun Caddesi Akmerkez B3 Blok Kat 11 Etiler Beşiktaş/İstanbul