Tivibu Spor

Tivibu Spor CANLI İZLE

Tivibu Spor

 

Tivibu Spor, 2010 yılında Türk Telekom şirketinin kurduğu dijital TV platformudur. Hem internet üzerinden dijital yayın hem de uydu sistemiyle ücretli bir yayın sağlayan Tivibu Spor, 17 Ağustos 2016 tarihinden itibaren HD yayın politikasına geçmiştir. Nisan 2018 itibariyle 4K yayın da vermeye başlayan Tivibu Spor canlı olarak Türksat 77. Kanal üzerinden spor yayınları sağlamakta ancak elinde bulundurduğu ve ücretli izlettiği spor müsabakaları başlayınca konferans yayınına geçmektedir. Türk Telekom aboneleri ek ücret ödeyerek dijital platforma üye olabilmektedir. Ayrıca yapılan bir kurulumla uydudan televizyon hizmeti de alınabilmektedir.

Tivibu Spor, Erkekler Basketbol Süper Ligi, Kadınlar Basketbol Süper Ligi, İspanya Copa Del Rey, Coppa İtalia, İtalya Basketbol Ligi, NBA maç özetleri, Euro Cup, PGA Tour ve Fed Kupası yayın haklarını elinde bulundurmaktadır. Futbolun yanı sıra, basketbol, golf ve tenis branşlarında da turnuvaların yayın haklarına sahip olan kanal, bu branşlarla alakalı birçok program da yapmaktadır. Emre Tilev, Nihat Kahveci, Erman Özgür, Koray Palaz ve Serkan Akcan gibi isimlerin yer aldığı, Orta Nokta, Erman Özgür ve Niko Yenibayrak’la Ters Köşe ve Premier Lig Raporu gibi birçok analiz ve yorumun yapıldığı oldukça keyifli futbol programları yer almaktadır. Ayrıca Volkan Günak sunumuyla gerçekleşen Ribaund programında günün ING Basketbol Ligi maçları ve haftanın değerlendirmeleri yapılmaktadır. Saat başı haberlerde ise tüm spor gelişmeleri aktarılmaktadır.

Futbol ve basketbolun yanı sıra golf ve tenis turnuvalarının öncesi ve sonrasında programlarla izleyicisine zengin içerikler sunan Tivibu Spor, futbolun oldukça yoğun olarak sevildiği ülkemizde her spor branşını insanlara tanıtmak ve sevdirmenin yanı sıra bu branşların tutkunlarını da ekran başına davet ediyor. Siz de Tivibu Spor’da yayın akışını takip etmek ve Tivibu Spor Canlı izlemek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Tivibu Spor Frekans Bilgisi

 

Türksat 4A Uydusu

Frekans: 11853 MHz

Polarizasyon: Yatay (H)

Symbol Rate: 25000

FEC: 3/4

 

Tivibu Spor Nereden İzleyebilirim?

 

Türksat 4A Uydusu

Tivibu 77. Kanal

 

Tivibu Spor İletişim Bilgileri

 

Tel: (0212) 306 10 10

Fax: (0212) 306 10 10

Adres: Esentepe Mah. Salih Tozan Sokak, Karamancılar İş Merkezi, C Blok No:16 Şişli 34394 İstanbul