Teve2

Teve2 CANLI İZLE

Teve2

 

İlk olarak TV2 adıyla 18 Ağustos 2012 yılında yayın hayatına başlayan kanal, 10 Ekim 2016 tarihine kadar bu isimle yayın hayatına devam etmiştir. 10 Ekim 2016 tarihinde TV 2 kanalının kapatılmasının ardından yine aynı frekanslar kullanılarak kanalda isim değişikliğine gidilmiş ve bu tarihten itibaren kanal Teve2 adıyla yayın hayatını sürdürmüştür. Yıllardır hiç el değiştirmeden Doğan Holding bünyesinde yer alan kanal halen aynı şirket bünyesinde yayınlarına devam etmektedir.

Yayın hayatına başladığı tarihten itibaren ‘’Biz Bir Aileyiz’’ sloganını benimseyen kanal yeni oluşumlu olmasına rağmen kendine bir izleyici kitlesi oluşturmuş, farklı türdeki programlarla her yaştaki izleyicinin dikkatini çekmeyi başarmıştır. İzleyici kitlesinin büyük bir çoğunluğunu Türkiye’nin oluşturduğu kanal ayrıca Azerbaycan ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti tarafından da büyük bir ilgiyle izlenmektedir. Siz de sitemiz üzerinden Teve2 canlı yayınlarını kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz.

Daha önce yayınlanmış yerli dizi tekrarları, güncel yabancı diziler, talk show ve gündüz kuşağı programlarına yayın akışında yer veren kanal özellikle sıkı takipçileri bulunan Hint dizilerinden birkaçının da bölümlerini izleyicileriyle buluşturmaktadır. Aynı zamanda küçük izleyicileri göz ardı etmeyen kanal farklı çizgi film serileri ile de çocukların kalbini fethetmeyi başarmıştır. Daha önce farklı kanallarda izleyicilerle buluşan ve bir döneme damga vuran Kelime Oyunu adlı genel kültür yarışmasını yayın akışına dahil etmesiyle birlikte reytinglerde gözle görülür bir başarı sergileyen Teve2, aynı zamanda Derya Baykal’la Gülümse adlı gündüz kuşağı programı, Gece Kafası eğlence programı ve Kanıt adlı polisiye dizisiyle de izleyicilerin dikkatini çekmeyi başarmıştır. Bu ve benzer pek çok içeriğe ulaşmak için Teve2 canlı izle seçeneğiyle sitemiz üzerinden programlara kesintisiz olarak erişim sağlayabilirsiniz.

Demirören Medya Grubuna bağlı yayınlar gerçekleştiren diğer kanallar olan CNN Türk, Cartoon Network, Dream TV, Dream Türk ve Kanal D canlı yayınlarına da web sitemizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

 

Teve2 Frekans Bilgisi

 

Teve2 canlı yayın içeriklerine web sitemizden kolaylıkla ulaşmanız mümkün. Kanalı televizyonlarınızdan izlemek içinse aşağıdaki frekans bilgilerini kullanabilirsiniz.

Türksat 4A Uydusu

Frekans: 12245 MHz

Polarizasyon: Yatay (H)

Symbol Rate: 27500

FEC: 5/6

 

Teve2 Nereden İzleyebilirim?

 

Türksat 4A Uydusu

Kablo TV 32. Kanal

Digitürk 54. Kanal

D-Smart 21. Kanal

Tivibu 51. Kanal

Turkcell TV+ 32. Kanal

 

Teve2 İletişim Bilgileri

 

Tel: 0(212) 413 61 00

Fax: 0(212) 413 52 77

Mail: [email protected]

Adres: Demirören Medya Center 100. Yıl Mah. 2264 Sok. No:1 34218 Bağcılar/İstanbul