Tempo TV

Tempo TV CANLI İZLE

Tempo TV

 

Tempo TV, yayın hayatına 2007 yılında Karadeniz TV’ye alternatif olacak şekilde başlamıştır. Kanal 2010 yılının sonunda ise Albayrak Holding bünyesine katılmış ve Türksat lisansı alarak ülke genelinde yayınlar yapmaya başlamıştır. Tempo TV, ülkemizin her köşesinde bulunan güzellikleri, değerleri ve yöreselliği ekranlara taşımayı ve kendi deyimleriyle “eski toprak” olgusunu televizyon yayınları aracılığıyla yaşatmayı amaçlıyor. Bunu yaparken de hem kanal bünyesinde çalışanlara hem değerli izleyicilerine hem de çeşitli reklam sponsorlarına sırtını dayıyor Tempo TV.

Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini Mehmet Yiğit’in üstlendiği kanal, tecrübeli kadrosuyla ve ilkeli yayıncılık anlayışıyla kurulduğu günden beri birçok izleyici kazanmış ve kazanmaya da devam etmektedir. Hem ulusal hem uluslararası televizyonculuk sahnesinde yer alabilmeyi vizyonu olarak belirleyen kanal bu yolda gerek çeşitli içerikleriyle gerekse yaptığı yeniliklerle sağlam adımlar atmaktadır. Tempo TV ekranlarından izleyicilere sunulan içerikler de bu sebeple her yaştan ve her kesimden vatandaşımıza hitap edecek niteliktedir. Kanalda yayınlanan içeriklerin ana teması ise çoğunlukla memleket sevgisidir. Çalınan değerli türkülerimiz, oynanan yöresel halk oyunlarımız bu kanal aracılığıyla adeta vatandaşlarımıza hatırlatılmakta ve memleketimizin toprak kokusu izleyicilerin kalbine işlenmeye çalışılmaktadır. 

Tempo TV, her yaştan ve her kesimden vatandaşımıza hitap edecek türden birçok farklı programı izleyicilerle buluşturmaktadır. Türkülerle ve yapılan çeşitli söyleşilerle “Ozan Müslüm Show”, Çarşamba akşamları saat 22.00’da izleyicilerle buluşan ve çeşitli konukların ağırlandığı “Suat Polat ile Anadolu Rüzgarı”, Murat Yıldırım’ın sunumuyla en güzel türkülerimizi evlerinize taşıyacak “Türkü Olup Dile Geldim”, “Saray Nur ile Yürekteki Ezgiler” ve “Deniz Erol ile Kahve Bahane”, kanalın öne çıkan programları arasında yer almakta. Siz de bunları ve daha fazlasını web sitemizden kolaylıkla izleyebilirsiniz.

 

Tempo TV Frekans Bilgisi

 

Türksat 4A Uydusu

Frekans: 12264 MHz

Polarizasyon: Dikey (V)

Symbol Rate: 27500

FEC: 5/6

 

Tempo TV İletişim Bilgileri

 

Mail: [email protected]

Tel: (0212) 424 60 60

Adres: Mustafa Kemal Paşa Mahallesi İstiklal Cd. No:170, 34320 Beylikdüzü Osb/Avcılar İstanbul