Tele1

Tele1 CANLI İZLE

Tele1 TV

 

9 Ocak 2017 tarihinde yayın hayatına başlayan Tele1 TV haber ağırlıklı yayın yapan bir televizyon kanalıdır. Kanalın genel yayın yönetmenliğini Merdan Yanardağ yürütmektedir. Kurulması aşamasında RTÜK onayının gecikmesi sebebiyle bir süre Kültür Türk logosunu kullanmaya devam eden kanal 4 Şubat 2017’de Tele1 TV adını alarak günümüze kadar yayınlarını bu isimle sürdürmüştür. ABC Radyo, Televizyon ve Dijital Yayıncılık A.Ş. bünyesinde kurulan kanalın sahibi ise genel yayın yönetmenliğini üstlenen Merdan Yanardağ’dır. Genel merkezi Sarıyer/İstanbulda bulunan kanal ‘’Yükselen Haber Kanalı’’ sloganıyla yayınlarını çeşitli içeriklerde sürdürmektedir. Tele1 TV canlı yayın akışına ve çeşitli içeriklere sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

‘’Bütün ülkenin sesi ve vicdanı olmak’’ amacıyla yayın hayatına başlayan kanal; dürüst, objektif ve gerçeklerin aydınlatan bir yayın anlayışını benimsemiştir. Sadece bir haber ve kültür kanalı olmanın, iç ve dış siyasetin de dışına çıkan kanal, eğlenceli olmayı da yayıncılık anlayışının önemli bir tamamlayıcısı olarak görmüştür. Bu amaç doğrultusunda haber bültenlerinin yanı sıra kültür ve sanat programlarıyla birlikte magazin, spor, sağlık, ekonomi, sinema ve belgesel temalarında çeşitli programlarla izleyicilerin karşısına çıkmaktadır.

Hafta içi her gün yayınlanan; Gün Başlıyor, Kulis, Gün Ortası, Tele Ekonomi, 4 Soru 4 Yanıt, 18 Dakika ve Olaylar ve Nedenler isimli programlar ve hafta sonu yayınlanan; Karanlıktan Aydınlığa, Egeden Esintiler, Başka Sohbetler, Çalışma Yaşamı, Dünyanın Öteki Yüzü ve Ankara Rüzgarı adlı programlarıyla çeşitli içerikleri izleyicileriyle buluşturan kanal, yaşamın pek çok yönü üzerinde durmaktadır. Her yaştan izleyicinin takip edebileceği programlar ve gündemin nabzını tutan haber bültenlerine siz takipçilerimiz de kolayca ulaşabilir Tele1 TV canlı izle seçeneği ile sitemiz üzerinden kesintisiz olarak canlı yayın akışına ulaşabilirsiniz.

 

Tele1 TV Frekans Bilgisi

 

Türksat 4A Uydusu

Frekans: 12034 MHz

Polarizasyon: Dikey (V)

Symbol Rate: 27500

FEC: 3/4

 

Tele1 TV Nereden İzleyebilirim?

 

Türksat 4A Uydusu

D-Smart 273. Kanal

Digiturk 48. Kanal

Vodafone TV 38. Kanal

 

Tele1 TV İletişim Bilgileri

 

Mail: [email protected]

Tel: (0212) 963 10 51

Adres: Huzur Mah. Ahmet Bayman Cad. No:3 Kat:2 Seyrantepe, Sarıyer / İstanbul, TR