Tatlıses TV

Tatlıses TV CANLI İZLE

Tatlıses TV Hakkında

 

Yeniden kurulmasıyla tekrar gündeme gelen Tatlıses TV canlı izle özelliğiyle medya sektöründe tekrar yerini alıyor. Tatlıses TV, İbrahim Tatlıses tarafından kurulmuş olan müzik kanalıdır. 1994 yılında kurulan televizyon kanalının stüdyoları Seyrantepe’de yer alıyordu. Ancak 5 Eylül 2014 tarihine gelindiğinde kanal borçları ödenmediği gerekçesiyle kapatıldı ve TÜRKSAT uydusundan çıkarıldı.

Tatlıses TV ilk yayın hayatı süresince yalnızca müzik programlarıyla sınırlı kalmadı. Bunun yanı sıra talk show, magazin programları, aktüel ve siyaset içerikli programların da izleyiciyle buluşmasını sağladı. İlk kapanışının ardından tekrar yayın hayatına başlayan Tatlıses TV, 1 Mart 2021 tarihinden itibaren tekrar izleyicisiyle buluştu. TÜRKSAT 4A uydusuna katılarak ara verdiği yayın hayatına ikinci açılışıyla başladı. Tatlıses TV canlı izle seçenekleriyle internet ortamında da izleyicisiyle buluşuyor.

 

Tatlıses TV Sahibi Kimdir?

 

Tatlıses TV’nin kurucusu İbrahim Tatlıses’dir. Türkiye’nin sayılı sanatçılarından olarak kabul edilen İbrahim Tatlıses sanatçılığın yanı sıra başka işlerle de ilgilendi. Sunuculuk ve oyunculuk yapan sanatçı ek olarak yapımcılıkla da sektörde yerini aldı. Kurmuş olduğu müzik kanalı Tatlıses TV ise kariyerinde önemli bir yere sahip. Bunların yanı sıra İbrahim Tatlıses Radyo Tatlıses kanalını da kurdu. Ancak 2005 yılında Saran Medya tarafından radyo kanalı satın alındı. Tatlıses TV canlı izlemek ya da Radyo Tatlıses kanalını takip etmek istiyorsanız internetten kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Yayın hayatına ikinci kez başlayan Tatlıses TV canlı izlemek isteyenler için internet üzerinden izleyicisiyle buluşuyor.