Tarım Türk TV

Tarım Türk TV CANLI İZLE

Tarım Türk TV

 

12 Ekim 2012 tarihinde kurulan Tarım Türk TV, Türk televizyonlarında tarım ve hayvancılık sektörü odaklı yayın yapan tematik bir kanaldır. Merkezi İstanbul’un İçerenköy ilçesinde bulunan kanal, güçlü iletişim ağı sayesinde Türkiye’nin dört bir yanındaki gelişmeleri anında izleyicilerine aktarmaktadır. Türkiye ekonomisinin önemli bir bölümünü oluşturan tarım ve hayvancılık konularında çeşitli yayınlar yapan kanal, tarım sektöründeki emekçilerin seslerini duyurmak, izleyicilerini sektör hakkında bilgilendirmeyi amaçlamak için kurulmuştur.

‘’Türkiye’nin Tarım Kanalı Olmaktan Gurur Duyuyoruz’’ ilkesiyle yayınlarını sürdüren Tarım Türk TV, tarım sektöründeki 20 milyon emekçinin sesi olmayı hedeflemiştir. Tarım Türk canlı yayın akışında modern tarım ve organik tarım konularına da oldukça sık değinmektedir. Ürün ve mahsül bilgilerinin yer aldığı programlar, anadolunun dört bir yandan tanıtıldığı içerikler, röportajların aktarıldığı fuar rehberleri ve çeşitli bitkiler hakkında bilgi veren programlar yayın akışı içerisinde büyük bir ilgiyle takip edilmektedir.

Kurulduğu günden bu yana 20 milyon üreticinin nabzını tutmayı hedefleyen kanal, Türkiye’nin dört bir yanındaki çiftçilerle röportajlarını yayınlamakta, sektördeki sorunları ele almakta ve bilgi verici pek çok programı izleyicileriyle buluşturmaktadır. Halden Haber Var ve Fuar Rehberi sektörün nabzını tutarken, Çiftçinin Gözüyle Tarım programı üreticilerin gözünden sektörü ele almaktadır. Arının Teri isimli program arıcılık hakkında bilinmeyenleri ve püf noktaları izleyicilere sunarken Bir Adım Anadolu programı ise karış karış Anadolu’nun sesini duyurmaktadır. Yeditepe Barınakları, Tarım Dedektifi, Üretici Kadınlar ve Tarla Günü programları ise çeşitli içeriklerde yayınlarını sürdürmektedir.

Oldukça zengin bir yayın akışına sahip olan kanalın izleyici kitlesi her geçen gün artmakta ve 20 milyon üretici seslerini duyurmayı başarmaktadır. Tarım sektörüyle ilgilenen takipçilerimiz de kanalı sitemiz üzerinden takip edip, Tarım Türk TV canlı izle seçeneğiyle kanala kesintisiz olarak ulaşabilmektedir.

 

Tarım Türk TV Frekans Bilgisi

 

Türksat 4A Uydusu

Frekans: 12034 MHz

Polarizasyon: Dikey (V)

Symbol Rate: 27500

FEC: 5/6

 

Tarım Türk TV İletişim Bilgileri

 

Mail: [email protected]

Tel: (0850) 241 91 00

Adres: İçerenköy Mah. Tabiat Sk. Kargın İş Merkezi K:1 No:14/4 Ofis:4 Ataşehir – İstanbul