Sun TV

Sun TV CANLI İZLE

Sun TV

 

Mersin’in en çok izlenen yerel televizyon kanallarından biri olan Sun TV, 1 Nisan 1990 tarihinde Esat Duysak tarafından kurulmuştur. Hem uydudan hem de karasal yayından izlenebilen kanal; haber, siyaset, sağlık, ekonomi, spor, asayiş, kültür ve sanat, Türkiye gündemi, Türk sineması gibi çeşitli temalarda yayınları izleyicileriyle buluşturarak yayın akışını canlı ve renkli tutmaktadır. Düzenli yayın akışına sahip kanalın belirli bir izleyici kitlesi bulunmakta ve kanal izleyiciler tarafından ilgiyle takip edilmektedir.

Selçuk Radyo Televizyon ve Yayıncılık A.Ş. bünyesinde faaliyetlerini sürdüren kanalın gündüz kuşağında; Kur’an’ın Gölgesinde, Işıklı Hatim Cüz, Çizgi Film, Yerel Sabah Haberleri, Belgesel, Haber 12, Yabancı Film, Belgesel, Dünya Mirası Şehirleri gibi programlar yer alırken akşam kuşağında ise; Ana Haber, Belgesel, Spor Express, Gece Haber- Spor Tur, Dünya Ülkeleri, Kur’an Meali gibi programlar bulunmaktadır. Mersin’in en büyük kanallarından biri olan Sun TV’nin tüm yayın akışına kaliteli yayınlar sunan sitemiz aracılığıyla Sun TV canlı izle bölümünden ulaşabilir ve kanalı sitemiz kalitesiyle kesintisiz ve canlı olarak takip edebilirsiniz.

Kendine has bir yayın anlayışı benimseyerek 24 saat yayın yapan Sun TV; karasal yayından, TÜRKSAT uydusundan ve internetten takip edilebilmektedir. Yerel kanalın sunduğu tüm programlara ulaşmak kolay olmakla birlikte kanal, Mersin’den haber almak isteyenlerin ve Mersin ilini özleyenlerin vazgeçilmezi olmaktadır. Kanal, keyifli programlar sunmakta ve aynı zamanda Akdeniz Bölgesi’nde meydana gelen gelişmeleri izleyenleriyle paylaşmaktadır. Kendisine ait web sitesinde de kentin rehberliğini yapan (nöbetçi eczane, trafik durumu vb.) kanal,  sitede aktif olarak haber paylaşımları yaparak halkı bilgilendirmektedir. Yerel kanallar kategorisinde yer alan Sun TV’nin tüm programlarını sitemizdeki Sun TV canlı bölümünden canlı ve kesintisiz olarak seyredebilirsiniz.

 

Sun TV İletişim Bilgileri

 

Mail: [email protected]

Tel: (0324) 233 66 55

Fax: (0324) 232 39 63

Adres: 50.Yıl Mh. 13.Cd. 2750 Sk. Kuzey İndigo İş Mrk. No:2 Kat:5 Yenişehir/MERSİN