Star TV

Star TV CANLI İZLE

Star TV

 

Türkiye’nin ilk özel televizyon kanalı olma özelliğini taşıyan Star TV, 1 Mart 1989 tarihinde Cem Uzan ve Ahmet Özal’a ait olan Magic Box Incorporated şirketi bünyesinde kuruldu. İlk test yayınlarını Almanya üzerinden gerçekleştiren Star TV, zamanın yasalarının özel televizyon kanallarına izin vermemesi sebebiyle bir süre yayınlarını bu şekilde devam ettirmiş ve “korsan yayıncılık” ile suçlanmıştır. Ayrıca bu dönemde Star TV canlı yayınlarını izleyebilmek için özel bir çanak anten de gerekmektedir.

Yayınladığı NBA karşılaşmaları, yabancı müzik klipleri ve yabancı dizilerle kısa sürede geniş bir izleyici kitlesi oluşturmaya başlayan Star TV, TRT’ye rakip konuma gelmiştir. Test yayınlarının bırakılıp normal yayınlara geçilmesi ve anlaşılan Türk futbol takımlarının karşılaşmalarının yayınlanması ise TRT’nin Star TV için kapatılma başvurusu yapmasına sebep olmuştur. 1994 yılında ise anayasadaki değişikliğin ardından özel televizyon kanallarının faaliyetlerine bir engel kalmamıştır.

Kısa sürede milyonların izlediği bir kanal haline gelen Star TV, bünyesindeki tematik kanallar olan Kral TV ve Teleon TV ile de yayın yelpazesini genişletmiştir. 2005 yılında Doğan Holding’e geçen Star TV, yine Doğan Medya Grubu’na ait olan Kanal D’nin popüler dizisi Sihirli Annem’i transfer etmiş ve yayınlamaya başlamıştır. Bu dizi transferi de Türk televizyon tarihinin ilklerindendir.

2011 yılında Doğuş Yayın Grubu’na satışı gerçekleşen Star TV, bugün hala Doğuş Yayın Grubu bünyesinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Çeşitli dizi ve programlarıyla ulusal kanallar arasında en çok takip edilenler arasında yer alan Star TV canlı yayınlarını web sitemizden kolaylıkla takip edebilirsiniz. 2006 yılında Avrupa’daki vatandaşlarımız için kurulan kardeş kanalı Euro Star canlı yayınları ve yine Doğuş Yayın Grubu bünyesinde bulunan NTV canlı yayınları da web sitemizde mevcuttur.

 

Star TV Frekans Bilgisi

 

Star TV canlı yayınlarını web sitemiz dışında standart uydu alıcınızı kullanarak televizyonunuzdan da izlemeniz mümkün. Aşağıdaki Star TV frekans bilgilerini uydu alıcınızın kanal ekleme bölümüne girerek Star TV’yi canlı olarak izlemeye başlayabilirsiniz.

Türksat 4A Uydusu

Frekans: 12015 MHz

Polarizasyon: Yatay (H)

Symbol Rate: 27500

FEC: 5/6

 

Star TV Nereden İzleyebilirim?

 

Star TV canlı yayınları aşağıdaki platformlardan izleyicilere sunulmaktadır:

Türksat 4A Uydusu

Kablo TV 10. Kanal

Digitürk 27. Kanal

Teledünya 26. Kanal

D-Smart 24. Kanal

Tivibu 27. Kanal

 

Star TV İletişim Bilgileri

 

Star TV İzleyici Hattı: 0(212) 335 00 00

Mail: [email protected]

Adres: Ahi Evran Cad. No:4 34398 Maslak - SARIYER / İSTANBUL

Yayın Akışı Star TV Tv Yayın Akışı

 • 00:30 İstanbullu Gelin
 • 03:00 Kiralık Aşk
 • 05:00 Erkenci Kuş
 • 07:00 Ateşböceği
 • 09:00 Ada Masalı
 • 11:00 Aramızda Kalsın
 • 13:30 Kiralık Aşk
 • 16:15 Erkenci Kuş
 • 19:00 Star Haber
 • 20:00 Organize İşler
 • 22:30 Organize İşler