Sports TV

Sports TV CANLI İZLE

Sports TV

 

Sports TV, Sportsnet Group bünyesinde 1 Temmuz 2010 tarihinde kurulan televizyon kanalıdır. 2006 yılından 2010 yılına kadar D-spor kanalında Doğan Grubu bünyesinde çalışan Sportsnet Group, 2010 yılında Doğan Grubundan ayrılarak D-Spor kanalını satın alarak ismi ve logosunu değiştirmiş, D-Smart platformunda, Sports TV Canlı Yayın hayatına başlamıştır. Birçok spor branşına ait yayınlar yapan Sports TV, 30 Temmuz 2011’de D-Smart platformundan çıkarak, Türksat üzerinden şifresiz yayına geçmiş, sonrasında Kablo TV, Turkcell TV, Bein Sports ve Tivibu gibi özel platformlarda yayına başlamıştır. Kısa sürede HD yayına geçen kanal, 2012 yılından itibaren de 24 saat hizmet vermeye başlamıştır.

Sports TV, birçok spor branşına ait turnuvaları yayınlamaktadır. İtalya Basketbol Ligi, voleybolda, Teledünya Erkekler Voleybol Ligi, Teledünya Kadınlar Voleybol Liginin yanı sıra İtalya Erkekler Voleybol Ligi ve İtalya Kadınlar Voleybol Ligini yayınlamaktadır. Teniste ATP World Tour 500 Turnuvalarını, Buz Hokeyi Dünya Şampiyonasını ve Türkiye Buz Hokeyi Ligini izleyiciyle buluşturmaktadır. Ünlü European Le Mans yarışlarını, Rugby Dünya kupası ve Volvo Ocean Race gibi dünyaca ünlü okyanus yarışlarını seyircisine kavuşturan Sports TV dışında, Türkiye’de bu kadar fazla spor branşını bir arada yayınlayan başka bir kanal yoktur. Ayrıca futbol, atletizm, kick boks, triathlon gibi birçok spor branşıyla ilgili programlar sunmaktadır. Ayrıca spor insanlarıyla röportaj  ve soru-cevap programları ve teknolojiyi sporla birleştiren programlar yayınlamaktadır.

Sports TV, deyim yerindeyse insanları spora doyuran bir televizyon kanalıdır. Farklı branşlara ilgi duyan birçok insan futbol yoğunluklu kanallardan sıkıldığı için bu tarz kanallar izlemek istemektedir. Oldukça fazla spor branşında fazlaca içerik bulabileceğiniz bu kanalı, sitemizdeki yayın akışını takip ederek ya da Sports TV Canlı İzle seçeneğini kullanarak izleyebilirsiniz.

 

Sports TV Frekans Bilgisi

 

Türksat 4A Uydusu

Frekans: 12685 MHz

Polarizasyon: Dikey (V)

Symbol Rate: 30000

FEC: 3/4

 

Sports TV Nereden İzleyebilirim?

 

Türksat 4A Uydusu

Kablo TV 245. Kanal

Digitürk 87. Kanal

D-Smart 84. Kanal

Tivibu 84. Kanal

Turkcell TV+ 73. Kanal

Vodafone TV 76. Kanal

 

Sports TV İletişim Bilgileri

 

Mail: [email protected]

Tel: (0212) 329 26 90

Fax: (0212) 328 17 86

Adres: Dereboyu 2. Cadde Ata Center No: 15 K: G1 34398 Maslak İstanbul