Space TV

Space TV CANLI İZLE

Space TV

 

Uzay TV anlamına gelen Space TV, 1997 yılında 215 KL tarafından kurularak Azerbaycan’ın köklü televizyon kanallarından biri olmuştur. Kanal “Space Televiziya kanalı, hemişe sizinledir, hemişe birincidir” sloganını benimseyerek yayın hayatını sürdürmektedir. Bu anlamda kanal hem izleyenleriyle birlikte olduğunu hem de onların istekleri doğrultusunda hareket ettiğini belirtmek istemiştir. Bakü merkezli bir devlet kanalı olan Space TV, Türkiye ve KKTC’den de izleyici kitlesi kazanmayı başarmıştır.

Space TV, aynı zamanda 2001 yılında kurulmuş olan Space FM adında bir radyo kanalına da sahiptir. Çeşitli içerikleri izleyicilerin beğenisine sunan Space TV; haber, siyaset, çizgi film, müzik, dizi, film, belgesel, spor gibi birçok programı bünyesinde barındırmaktadır. Kanal aynı zamanda yabancı dizileri de yayın akışına dahil ederek Türkiye’de beğeni kazanmış dizileri yayınlamaktadır. Azerspace uydusundan izlenebilen kanalın programlarını takip eden aktif bir izleyici kitlesi bulunmaktadır. Sitemizdeki Space TV canlı bölümüne tıklayarak keyifle izleyebileceğiniz programlara ulaşabilirsiniz.

Space TV, Bıss Key olmadan yani şifresiz olarak izleyicilerine yayın akışını sunmaktadır. Ücretsiz bir kanal olan Space TV, hafta içi ve hafta sonu farklı içerikleriyle ekranlarda karşımıza çıkmakta ve her yaştan insanın izleyebileceği bir kanal olmaktadır. Bu sayede kanal hem Azerbaycan hem de Türkiye tarafından sevilen bir kanal olarak ilgiyle takip edilmektedir. Space TV yayın akışına sitemiz üzerinden Space TV canlı izle bölümünden ulaşabilirsiniz.

 

Space TV Frekans Bilgisi

 

Azerspace-1 Uydusu

Frekans: 11135 MHz

Polarizasyon: Yatay (H)

Symbol Rate: 27500

FEC: 5/6

 

Space TV Nereden İzleyebilirim?

 

Türksat üzerinden yayın gerçekleştirmeyen Space TV canlı yayınlarını Azerspace-1 uydusu aracılığıyla veya web sitemizi kullanarak izleyebilirsiniz.

 

Space TV İletişim Bilgileri

 

Mail: [email protected]

Tel: +994 (12) 510 0003

Fax: +994 (12) 492 7665

Adres: Azərbaycan, AZ 1073 Bakı, H.Cavid pr., 8