Smart Spor HD

Smart Spor HD CANLI İZLE

Smart Spor HD

 

Smart Spor HD, 24 Aralık 2012 tarihinde D-Smart platformu bünyesinde yayın hayatına başlayan Doğan Medya Grubu kanalıdır. D-Smart platformunun kurulmasıyla oluşturulan kanallardan biri olan Smart Spor, kurulduğu zamanlarda ilk olarak Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi maçlarının yayın haklarını satın almıştı. Bu maçların yayını için kurulan kanal Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi anlaşması bittikten sonra birçok spor yayınını bugün de bünyesinde barındırmaktadır. Şu an sadece HD kalitesinde yayın yapan kanal ücretlidir ve D-Smart full paket kullanıcıları yararlanabilmektedir.

Smart Spor HD, şu an futbolda İspanya La Liga, İskoçya Premier Lig, Almanya Kupası yayın haklarına sahip. Basketbolda İspanya Basketbol Ligi, voleybolda ise İtalya Kadınlar Voleybol Ligi ve İtalya Erkekler Voleybol Ligi yayın haklarını elinde bulunduruyor. Ayrıca birçok futbol takımının sezon öncesi hazırlık kamplarındaki hazırlık maçlarını Smart Spor HD canlı yayınlıyor. Ayrıca anlaşması yapılmamış Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi ön eleme turu maçlarını sunuyor. EHF Hentbol Şampiyonlar Ligi ve NBA TV’de yayınlanan karşılaşmaların da tekrar yayınlarını izleyiciye sunmaktadır. Ayrıca WWE Amerikan Güreşleri de Spor Smart HD kanalından yayınlanmaktadır. İspanya liginde haftanın maçları ve analizlerinin olduğu La Liga Özel ve Bolca Futbol isimli programları Smart Spor HD’de izleyebilirsiniz.

2012’den bu yana, Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi gibi iki büyük organizasyonun yayınlarını gerçekleştiren oldukça tecrübeli bir kanal olan Smart Spor HD, futbolla birlikte birçok spor branşı ve organizasyona ev sahipliği yapıyor. Bunun yanı sıra verdiği HD kalitesinde yayınla da izleyenleri oldukça mutlu ediyor. Sizler de internet sitemizde Smart Spor HD kanalının yayın akışına ulaşabilir, Smart Spor HD Canlı İzle seçeneğiyle sitemizden izleyebilirsiniz.

 

Smart Spor HD Nereden İzleyebilirim?

 

D-Smart 77. Kanal