Sivas SRT TV

Sivas SRT TV CANLI İZLE

Sivas SRT TV

 

Sivas’ın ilk özel TV kanalı olan Sivas SRT, 1992 yılında yayın hayatına başlamıştır. Kanalın yayın lisansı, Türkiye’de 1992 yılında meydana gelen siyasi sebeplerden dolayı 1993 yılında iptal edilerek kapatılmıştır. Daha sonra kanal 12 yıl sonra tekrar faaliyete geçerek yayın hayatına yeniden adım atmıştır. Kanalın Yönetim Kurulu Başkanlığını Ahmet Hasdemir üstlenmektedir. Genellikle yerel konular üzerinde duran kanalın yayın merkezi Sivas’ta bulunmaktadır. Halk tarafından sevilen kanal memleketini özleyenler, memleketini takip etmek isteyenler için ayrı özel bir yere sahiptir.

Kanalın takipçileri Türkiye ile sınırlı kalmayıp Avrupa, Azerbaycan ve KKTC’de de bulunmaktadır. İlgiyle takip edilen yerel kanalın içerikleri ise; yerel ve ulusal haberler, sinemalar, müzik programları, Türkiye ligleri ve Sivas spor ile bilgi veren spor programları olmaktadır. Dil Kaleme Küsmeden, Erdemli Türküler, Teknoloji ve Hayat gibi programlar ise kanalın ünlü programları arasında yerini almaktadır. Sivas SRT izleyicilerine yenilikçi ve zengin içerikler sunarak başarı yolunda önemli adımlar atmaktadır. Kanalın son derece  keyifli programlarına sitemiz üzerinden Sivas SRT canlı izle bölümüne ulaşarak kesintisiz olarak izleyebilirsiniz. Aynı zamanda Sivas’ın yerel kanalları arasında yer alan Vizyon 58’i de web sitemizde donmadan seyredebilirsiniz.

Yayın akışındaki çeşitlilik ve yüksek kalitesiyle dikkatleri çeken hem bölgede hem ulusal çapta bir kanal olma yolunda ilerleyen Sivas SRT, aynı çizgisini koruyarak yayın hayatına devam etmektedir. Kanal, halk röportajlarına da yer vermekte ve bu alanda ilgi görmektedir. Sosyal medyada da bilinen kanal, yerli halkın sorunlarını kanalda dile getirmekte ve bu sayede halktan destek almaktadır. Sivas SRT birçok alanda içerik sunarak halkına yayıncılık alanında en iyi hizmeti sunmaktadır. Kanalın yayın akışındaki diğer programlar ise; Seyr-i Sivas, Şifa Kapısı, Laf Lafı Açıyor gibi yayınlar olmakta ve izleyenlerle buluşturulmaktadır. Sitemizin Sivas SRT canlı bölümüne tıklayarak yayın akışını en yüksek kaliteyle takip edebilirsiniz.

 

Sivas SRT TV Frekans Bilgisi

 

Türksat 4A Uydusu

Frekans: 11650 MHz

Polarizasyon: Dikey (V)

Symbol Rate: 13600

FEC: 2/3

 

Sivas SRT TV İletişim Bilgileri

 

Mail: [email protected]

Tel: (0346) 222 22 22