Show TV

Show TV CANLI İZLE

Show TV

 

Show TV, 1 Mart 1991 tarihinde “Başka bir alem” sloganıyla yayın hayatına adım atmış bir kanaldır. Fransa’da kurulan ve ilk faaliyetlerini de buradan gerçekleştiren Show TV, kuruluşundan bir yıl sonra ülkemizden de yayınlara başlamıştır. Yayınlara başladığı 90’lı yıllarda dahi Türk televizyonculuğunun ikonlarından biri haline gelen kanal, o yıllarda Reha Muhtar ve Mehmet Ali Birand gibi birçok değerli televizyoncuyu ülkemiz izleyicilerine tanıtmıştır. Yine 90’lı yıllarda gerek yayınladığı yabancı içeriklerle gerekse kırmızı nokta uygulamasıyla Show TV’nin 90’ların simgelerinden biri olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

2002 yılında yeni bir logo ve sloganla izleyicilerin karşısına çıkan Show TV birçok ünlü ismi programlarıyla bünyesine katmış ve popülerliğini daha da arttırmıştır. Bugün TV 8’in sahibi olan ve televizyon sektörünün önde gelen isimlerinden biri olan Acun Ilıcalı da ilk kez Show TV’de yayınlanan Acun Firarda programıyla ünlü olmuştur. 2000’li yılların ortalarında da Var Mısın Yok Musun?, Survivor, Wipe Out, Yemekteyiz, Fear Factor gibi birçok ünlü programın ve Cennet Mahallesi, Hayat Bilgisi, Ekmek Teknesi, Doktorlar ve Adını Feriha Koydum gibi birçok unutulmaz dizinin adresi olmuştur Show TV.

Show TV canlı izle” şeklindeki aramalarla ulaşabileceğiz web sitemizde Show TV canlı yayınlarını ve Show TV’nin kardeş kanalları olan Show Türk ve Show Max canlı yayınlarını kesintisiz olarak takip edebilirsiniz.

 

Show TV Dizi ve Programları

 

Alev Alev

 

alev alev show tvBirbirinden oldukça farklı hikayelere sahip 3 kadının hayatlarının kesişmesini konu alıyor Alev Alev dizisi. Cemre, aşık olarak evlenmiş ancak evlendikten sonra gördüğü şiddetten kaçarak kendini kurtarmış bir kadın. Oldukça fedakar olmasına rağmen benliğini yitirmek üzere olan Çiçek ve bolluk içerisinde geçen hayatı onu gerçeğin acı yüzünden bihaber bırakmış olan Rüya da dizinin diğer 2 ana karakteri. Bir gün yolları kesişen bu üç kadının hikayesi o günden sonra bambaşka bir yol izleyecek. Alev Alev dizisi Perşembe akşamları Show TV’de!

 

Arıza

 

arıza show tvShow TV’nin dikkat çeken dizisi Arıza, ailesine önem veren ve dürüst bir taksici olan Ali Rıza’nın yaşadıklarını konu alıyor. Ailesini geçindirebilmek için taksicilik yapan Ali Rıza, bir gün taksisine binen Halide isimli yolcuyu ona zarar vermek isteyenlerden kurtarınca hiç bilmediği büyük bir suç dünyasında buluyor kendini Ali Rıza. Yeni ismi ise “Arıza”. Arıza dizisi Pazar akşamları saat 20.00’de Show TV’de!

 

 

Çukur

 

çukur show tvÇukur isminde hayali bir mahallede geçen dizide Çukur, İstanbul’un en belalı mahallerinden biri olmasına karşın bazı önemli kuralları vardır. Çukur’un kontrolünü sağlayanlar ise mahallede herkesin tanıdığı Koçovalı ailesidir. Ancak Çukur’a yeni oyuncuların girmesiyle işler karışacaktır. Aksiyonun eksik olmadığı Çukur dizisi, Pazartesi akşamları Show TV’de sevenleriyle buluşuyor.

 

 

Güldür Güldür Show

 

güldür güldür show show tvKomedi denildiğinde izleyicilerin aklına ilk gelen yapımlardan biri olan Güldür Güldür Show, zengin kadrosu ve birbirinden eğlenceli skeçleriyle yayınlandığı akşamların vazgeçilmezleri arasında. Güldür Güldür Show, yeni bölümleri ve kadrosundaki yeni isimlerle Show TV’de!

 

 

 

Şeref Sözü

 

şeref sözü show tvŞeref Sözü dizisi oldukça ilgi çekici bir konuya sahip. Dizide Adabeyli ailesi, kendi adalarına sahip ve burada kendi koymuş oldukları kurallar çerçevesinde yaşamlarını sürdürüyor. Ailenin mal varlığının varisi ise Cihan Adabeyli’dir. Ancak Cihan Adabeyli’ye gelecek olan bir telefon adadaki tüm düzeni tehdit edecektir. Cihan Adabeyli’nin ise yıllar önce vermiş olduğu şeref sözünü tutması gerekecek. Şeref Sözü dizisi Show TV’de!

 

Show TV Frekans Bilgisi

 

Show TV canlı yayın keyfine televizyonunuzdan da ulaşmanız mümkün. Aşağıdaki frekans bilgilerini uydu alıcınıza girerek Show TV’yi canlı olarak izlemeye başlayabilirsiniz.

 

Türksat 4A Uydusu

Frekans: 12219 MHz

Polarizasyon: Yatay (H)

Symbol Rate: 6500

FEC: 3/4

 

Show TV Nereden İzleyebilirim?

 

Hizli.tv web sitemizden en yüksek kalitede ve donma olmadan kolaylıkla takip edebileceğiniz Show TV canlı yayınlarını başka birçok platformdan da izleme imkanı bulunuyor.

 

Türksat 4A Uydusu

Kablo TV 8. Kanal

Digitürk 322. Kanal

Teledünya 24. Kanal

D-Smart 23. Kanal

Turkcell TV+ 25. Kanal

Tivibu 25. Kanal

Vodafone TV 23. kanal

 

Show TV İletişim Bilgileri

Tel: 0(212) 313 60 00

Fax: 0(212) 313 73 36

Mail: [email protected]

Adres: Tevfikbey Mah. 20 Temmuz Cad. No: 42 Sefaköy - Küçükçekmece-İstanbul

Yayın Akışı Show TV Tv Yayın Akışı

  • 00:15 Yıldızlar da Kayar
  • 02:15 Aslan Bacanak
  • 03:45 Arıza
  • 06:00 Aşk Laftan Anlamaz
  • 09:00 Kuzey Yıldızı: İlk Aşk
  • 12:00 Sandık Kokusu
  • 15:00 Bahar
  • 18:30 Show Ana Haber
  • 20:00 Güldür Güldür Show
  • 23:45 Haydut