Show Türk

Show Türk CANLI İZLE

Show Türk

 

1995 yılında Euro Show ismi ile kurulan kanal Avrupa’da yaşayan Türklere yönelik yayınlar yapan bir televizyon kanalıdır. Kuruluşundan bir süre sonra 25 Eylül 1997 tarihinde kapanan kanal, 29 Eylül 2005 tarihinde Show Türk ismi ile yeniden yayın hayatına dönmüştür. Kardeş kanalları Show TV ve Show Max’tir.

Günümüzde Avrupa’da yaşayan Türkler tarafından en çok izlenen kanallar arasında yerini alan Show Türk, Türk televizyon kanallarından olan Show Tv’nin Avrupa’daki bir yansımasıdır. Bu sebeple Show Tv ve Show Türk canlı yayın akışları birbirine oldukça benzer içeriktedir. Sadece Show Türk, Avrupa yerel saatine göre programlarını şekillendirmektedir.

‘’Avrupa’da Türkler’in Show’u’’ sloganını 2014 yılına kadar kullanan kanal, 2014 yılından itibaren ‘’Hayat Show Türk’le Güzel’’ sloganını benimsemiştir. Kanalda haber bülteni, belgesel, yeşilçam klasikleri, diziler, filmler, magazin programları ve spor içerikleri yer almaktadır. Bu yayınlar Türkiye’de yayın yapan Show Tv ile aynı olacak şekilde ayarlanmaktadır. Show Tv’nin Türkiye’de en beğenilen dizileri ve programları aynı zamanda Avrupa’da Show Türk ile izleyicilerle buluşmaktadır.

Avrupa’nın pek çok ülkesinde gurbetçi vatandaşlarımıza ulaşmayı hedefleyen kanal, yurtiçinde yaşanan sıcak gelişmeleri anında yurtdışındaki izleyicileriyle buluşturmaktadır. Bu sayede Avrupa’da yaşayan Türkler, ülke gündemini ve önemli gelişmeleri Show Türk aracılığıyla doğrudan takip edebilme imkanı bulmaktadır. Çukur, Zemheri, Güldür Güldür Show, Eylem Aksın Zamanı, Ramo, Didem Arslan Yılmazla Vazgeçme, Öykü Gürman ile Günün Yemeği, Kuzey Yıldızı İlk Aşk, Türk Malı ve Arıza isimli programlar Show Türk yayın akışında en çok dikkat çeken programlar arasında yer almaktadır.

Avrupa’nın neresinde olursanız olun, tablet, bilgisayar ya da cep telefonunuzdan kolayca ulaşabileceğiniz kanala aynı zamanda sitemiz aracılığıyla Show Türk canlı izle seçeneği ile de kesintisiz erişim sağlayabilirsiniz.

 

Show Türk Frekans Bilgisi

 

Türksat 4A Uydusu

Frekans: 11045 MHz

Polarizasyon: Yatay (H)

Symbol Rate: 4800

FEC: 3/4

 

Show Türk İletişim Bilgileri

 

Mail: [email protected]

Tel: (0212) 313 60 00

Adres: Sefaköy Tevfikbey Mah. 20 Temmuz Cad. No: 42 Küçükçekmece / İstanbul