Show Max

Show Max CANLI İZLE

Show Max

 

15 Nisan 2006 tarihinde yayın hayatına başlayan Show Max, günümüzde Türksat 3A uydusu ve D-Smart platformu üzerinden yayın yapan bir televizyon kanalıdır. 15 Nisan 2006’da Digiturk’e özel olarak açılan kanallardan birisidir. 18 Mayıs 2013 tarihinde Çukurova Holding’in borçları sebebiyle TMSF tarafından kanalın yönetimine el konulmuş, 1 Haziran 2013 tarihinde Ciner Medya Grubu tarafından satın alınmıştır. Kanal internet yayınlarına 25 Ağustos 2015 tarihinde başlamış, 9 Nisan 2016’da Türksat 3A uydusu üzerinden yayınlarını sürdürmüştür. Türksat 3A uydusu frekanslarını kullanarak yayına başlamasının ardından Show Max Digiturk’ten çıkarılmış ve D-Smart üzerinden yayınlarına devam etmiştir. Kanalın kardeş kanalı konumunda olan Show TV ve Show Türk’ün canlı yayınlarına da web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Haber, yarışma, müzik, eğlence, yaşam, sağlık, kültür sanat, magazin, yemek ve gezi gibi pek çok farklı içerikte yayınlarını sürdüren kanal genellikle Show Tv’nin eski dizilerini ve program tekrarlarını yayınlamaktadır. Özellikle yayın tarihi sona ermiş ve final yapmış dizileri tekrardan izlemek isteyen izleyiciler tarafından kanal ilgiyle takip edilmektedir. İnternette bulmanın oldukça zor olduğu eski yapım dizi ve programlara Show Max canlı yayın akışı içerisinde yer vermektedir.

En İyi Arkadaşım, Darısı Başımıza, Gelin Evi, Yılanların Öcü, Sahte Prenses, Aşkına Eşkiya, Asla Vazgeçmem, Sensiz Olmuyor, Yuvamdaki Düşman, Servet gibi bir döneme damga vuran yapımlar kanalın yayın akışı içerisinde kendisine yer bulmuştur. Ayrıca Turgay Başyayla ile Lezzet Yolculuğu isimli yemek programı da kanalın en beğenilen içeriklerinden birisi olmuştur. Siz de birbirinden farklı içeriğe dünyanın her yerinden anında ulaşmak için Show Max canlı izle seçeneğini kullanabilir, sitemiz aracılığıyla kanala erişim sağlayabilirsiniz. Üstelik tablet, bilgisayar ya da cep telefonunuz üzerinden bu işlemi kolayca yapabilir, canlı ve kesintisiz bir seyir keyfi yaşayabilirsiniz.

 

Show Max Frekans Bilgisi

 

Türksat 3A Uydusu

Frekans: 11045 MHz

Polarizasyon: Yatay (H)

Symbol Rate: 4800

FEC: 3/4

 

Show Max Nereden İzleyebilirim?

 

Türksat 4A Uydusu

D-Smart 94. Kanal

 

Show Max İletişim Bilgileri

 

Mail: [email protected]

Tel: (0212) 313 60 00

Adres: Sefaköy Tevfikbey Mah. 20 Temmuz Cad. No: 42 Küçükçekmece / İstanbul