Shopping TV

Shopping TV CANLI İZLE

Shopping TV

 

Shopping TV, 2005 yılının Ekim ayında kurulan bir tele-alışveriş kanalı olmaktadır. Kurulduğu günden beri yayıncılık anlayışı sayesinde toplum ve tüketici haklarını korumaktadır. İzleyicisinin kaliteli bir ürünü ucuza almasını amaçlayan müşteri odaklı bir televizyon kanalıdır. Kaliteli ve ucuz alışverişin adresi olan Shopping TV, ülkemizde bir ilke imza atmıştır. Shopping TV canlı yayın akışında genel olarak uzmanlar konuşmaktadır. Yayında satılan ürünlerin fayda ve zararlarını tartışmaktadırlar. Bu yüzden bir ürün satın alırken burada uzmanların fikirlerini ve tecrübelerinden yararlanabilirsiniz.

Alışverişe dair ihtiyacınız olan her şeyi Shopping TV’de bulabilirsiniz. Ayrıca ihtiyacınız olan birçok ürünü çok uygun fiyatlarda sahip olabilirsiniz. Bu yüzden Shopping TV, insanların alışveriş alışkanlıklarını da değiştirmektedir. Satın almak istediğiniz ürün hakkında sizleri bilgilendiren Shopping TV, aklınızda soru işareti bırakmamaktadır. 

Shopping TV Dünya çapında tanınmış, bilinen markaların da tanıtımını ve pazarlamasını yapmaktadır. Hem aileniz için hem de kendiniz için en uygun ve avantajlı ürünlerden yararlanabilirsiniz. Birçok bilgi kaynağına göre insanların herhangi yerden alışveriş yapmadan Shopping TV’ye baktığını analiz ettik. Eğer sizde Shopping TV’yi biliyorsanız veya daha yeni rastladıysanız web sitemiz üzerinden Shopping TV canlı seçeneğinden aktif olarak izleyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken sayfa bulunan Shopping TV canlı izle butonuna basmak. Sonrasında en iyi tavsiyeler ve en iyi mağazalar sizi bekliyor olacak.

 

Shopping TV Frekans Bilgisi

 

Türksat 4A Uydusu

Frekans: 12034 MHz

Polarizasyon: Dikey (V)

Symbol Rate: 27500

FEC: 5/6