Semerkand TV

Semerkand TV CANLI İZLE

Semerkand TV

 

Üsküdar Radyo tarafından kurulan ve 29 Mayıs 2010 tarihinde hayata geçirilen Semerkand TV İslâmî değerleri en önemli ilkesi olarak kabul eden bir kanal olmaktadır. Özellikle Ramazan aylarında yüksek reyting yakalayan kanal, birçok dini içerik yönünden zengin yayını bünyesinde barındırmaktadır. Belli bir izleyici kitlesine sahip olan kanal, keyifli yayın içerikleri üreterek izleyiciler tarafından ilgiyle izlenmektedir. Manevi yönü ortaya çıkaran ve geliştiren, İslam’ i bilgileri titizlikle insanlara aktaran Semerkand TV, gün geçtikçe izleyici kitlesini büyütmektedir. Murat Gürbüz gözetiminde başarılı işlere imza atan kanal, kadın kuşağı, çocuk kuşağı, çizgi film, dini ve kültürel programlar ile beğeni kazanmaktadır.

Her yaş grubuna hitap eden yayınlar yapan Semerkand TV, bu alanda çeşitli programlarını izleyicilerle buluşturmaktadır. En beğenilen programı ise cumartesi günleri yayın akışına dahil olan “Semerkand Sohbetleri” olmaktadır. İlgiyle takip edilen bu program, birçok dini bilgiye yer vermekte ve İslami alanda izleyicilere bilgi akışı sağlayarak, insanları bilgilendirmeyi amaçlamaktadır. Toplumsal ve ailevi değerlere büyük önem veren Semerkand TV, bu alanda çalışmalarını sürdürmektedir. Aynı zamanda kanal, çocuklar için keyifli çocuk programlarına yer vererek onlara İslami değerleri öğretmektedir. Sitemizin dini kanallar alanında yer alan yayın akışına Semerkand TV canlı izle seçeneğinden ulaşabilir ve bu keyifli programları izleyebilirsiniz. Kanalın kardeş radyo kanalı olan Semerkand Radyo’ya ise bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Semerkand TV, İslami değerleri öğretmeyi ve aşılamayı amaçlayan bir kanal olarak öne çıkmaktadır. Bu alanda kanalın yayın akışında yer alan Hatm-i Şerif programı ile Kur’an-ı Kerim’i dinleyebilirsiniz. Ayrıca bu konuda çocukları da es geçmeyen kanal, cumartesi akşamları başlayan bir çocuk programı olan ”Çocuklarla Baş Başa” yayınını sunarak çocukların ilmini arttırmak ve değerleri öğretmeyi amaçlamaktadır. Sizler için hazırlanan birbirinden güzel ve bilgilendirici programlara sitemiz üzerinden Semerkand TV canlı bölümüne tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

Semerkand TV Frekans Bilgisi

 

Türksat 3A Uydusu

Frekans: 11557 MHz

Polarizasyon: Dikey (V)

Symbol Rate: 6106

FEC: 2/3

 

Semerkand TV Nereden İzleyebilirim?

 

Türksat 3A Uydusu

Tivibu 367. Kanal

Turkcell TV+ 182. Kanal

 

Semerkand TV İletişim Bilgileri

 

Mail: [email protected]

Tel: (0216) 564 25 00

Adres: Eyüp Sultan Mah. Esma Sk. No:7/A 34885 Samandıra Sancaktepe - İSTANBUL / TÜRKİYE