Real Madrid TV

Real Madrid TV CANLI İZLE

Real Madrid TV

 

Dünyaca ünlü kulüp olan İspanyol devi Real Madrid’in 14 Şubat 1999 yılında Sogecable ile yaptığı ortaklık sayesinde kurduğu kanal olan Real Madrid TV, 2001 yılında kanalın görsel ve işitsel prodüksiyonunu Mediapro şirketine, kanal yönetimini de Supersport’a emanet etti. 2019 yılında bu şirketlerle anlaşmasını fesheden kanal, o tarihten sonra yola kendi imkanlarıyla devam etmiştir. Kanala Genel Yayın Yönetmenliği yapan ilk isim İspanyol gazeteci Javier ares olmuştur. Kurumun bilinçlendirilmesi ve yaygınlaştırılması işlevini oldukça iyi bir şekilde yerine getiren kanal, İspanyolca ve İngilizce dillerinde yayın yapmaktadır. Kanal, Real Madrid kulübünün futbol, basketbol, voleybol ve tüm spor branşlarında yayın yapmaktadır.

Futbol ve basketbol takımının maçları, maç öncesi ve maç sonu canlı yayınlarını yapan Real Madrid TV, takıma ait haberleri de kapsamlı bir şekilde izleyicisine sunmaktadır. Sabahtan akşama kadar birer saat aralığında yayına giren haberler, röportajlar, takım analizleri ve tartışma programlarını kanalda izleyebilirsiniz. Ayrıca alt yaş kategorilerinin futbol maçların Real Madrid TV Canlı yayınlarıyla izleyiciye sunulmaktadır. Kanal ayrıca kulübün çeşitli yönlerine adanmış olan belgeseller ve takım hakkında bilgilendirmeyi sağlayan programlar da hazırlamaktadır. Aynı zamanda maç toplantıları, basın toplantıları gibi kulübün tüm kurumsal etkinliklerini de izleyiciyle buluşturmaktadır.

Real Madrid TV, tüm spor branşlarının yayınlarını yapmakla birlikte spor ve eğlenceyi birleştirerek yayın yapan önemli bir kuruluş olarak karşınıza çıkıyor. Sosyal Medya programı, e-spor faaliyetlerinin yayınladığı programı, Madrid efsanelerinin anlatıldığı programlar ve kulüp başkanı Florentino Perez’in taraftarları bilgilendirdiği programlar kanal tarafından yayınlanmakta. Tüm programların olduğu yayın akışını sitemizden takip edebilir ayrıca Real Madrid TV Canlı İzle seçeneğiyle kanalı izleyebilirsiniz.