Power TV

Power TV CANLI İZLE

Power TV

 

Power Media Group Turkey bünyesinde 25 Eylül 2014 tarihinde yayın hayatına başlayan kanal, yabancı pop ve rock tarzlarında video klipleri yayınlayan bir müzik kanalıdır. Kanalın sahibi Cem Hakko’dur. Almanya, Avustralya, Avusturya, Belçika, Hollanda, Fransa, İsviçre ve Türkiye’de yayınlarını sürdüren kanal aynı adı taşıyan Power FM adında bir radyo kanalına da sahiptir.

Kanal ‘’En İyi En Yeni Müzik’’ sloganıyla yayınlarını sürdüren Power Fm, genellikle yabancı video kliplerle ön plana çıkmakta. Yabancı video kliplerin yanı sıra müzik dünyasının en güncel haberlerini de izleyicileriyle buluşturmaktadır. HD yayın kalitesiyle haftanın her günü kesintisiz yayınlarını sürdüren televizyon kanalı farklı pek çok içerikle yayın akışını zenginleştirmeyi başarmıştır.

Kanalda video kliplerin yanı sıra müzikseverlerin büyük bir ilgiyle takip ettiği Pop10 ve Pop20 gibi müzik listeleri de yer almaktadır. Video kliplerin kamera arkaları ve çeşitli röportajların yayınlandığı programlar da Power TV canlı yayın akışı içerisinde kendine yer bulmuştur. Morning Power, Chat Zone, Minimix, Club Check, Saturday Hits, Dj Pappa In The Mix, Weekend Morning, Power Sports, Hayatın için Dönüşüme Hazırlan, Sunday Disco, All Night Long ve Mahmut Orhan Saturday Mood adlı programlar özellikle gençler tarafından büyük bir keyifle takip edilen içerikler arasındadır.

Bunların yanı sıra en yeni şarkılara ve ilk defa yayımlanan kliplere yayın akışı içerisinde yer veren Power TV, yeni çıkacak olan albümlerin nabzını tutmayı da sürdürmektedir. Müzik dünyasına dair en güncel gelişmeleri anında izleyicilere aktaran kanal, özellikle yabancı pop ve rock dinleyicilerinin bir numaralı kanalı haline gelmiştir. Siz de kanalın birbirinden güzel içeriklerine anında ve kesintisiz ulaşmak için Power TV canlı izle seçeneğini kullanabilirsiniz. Ayrıca kardeş kanalı olan PowerTürk TV’yi de canlı izlemek için web sitemizi tercih edebilirsiniz.

 

Power TV Frekans Bilgisi

 

Türksat 4A Uydusu

Frekans: 12265 MHz

Polarizasyon: Dikey (V)

Symbol Rate: 27500

FEC: 5/6

 

Power TV Nereden İzleyebilirim?

 

Türksat 4A Uydusu

D-Smart 119. Kanal

Tivibu 166. Kanal

Turkcell TV+ 133. Kanal

Vodafone TV 100. Kanal

 

Power TV İletişim Bilgileri

 

Tel: (0216) 554 04 00

Fax: (0216) 474 15 15

Adres: Kuşbakışı caddesi No:35/1   Altunizade - Üsküdar / İstanbul