PowerTürk TV

PowerTürk TV CANLI İZLE

PowerTürk TV

 

Türkçe pop ve Türkçe rock tarzlarında yayın yapan Power Türk TV, Haziran 2003’te Power Medya Grubu bünyesinde yayın hayatına başlamıştır. Cem Hakko’ya ait olan kanal dünyanın çeşitli yerlerinde yayınlarını sürdürmektedir. Genellikle güncel hit parçalar odaklı yayın yapan kanal aynı zamanda nostalji kuşağına da yayın akışı içerisinde yer vermektedir. Bu da kanalın farklı yaş aralıklarındaki izleyicilere ulaştırmasını kolaylaştırmıştır. Kardeş TV kanalı Power TV ve kardeş radyo kanalları Power FM ve PowerTürk FM’in canlı yayınlarına bağlantılara tıklayarak erişim sağlayabilirsiniz.

Kanal, ‘’Önce Müzik’’ sloganı ile İstanbul merkezli olarak yayın yapmaktadır. Hem yurt içi hem de yurt dışında büyük bir izleyici kitlesine sahiptir. Özellikle 2006’dan itibaren Avrupa’nın önemli kablo şebekelerinde yerini almış ve yurt dışında da Türkçe Pop’un sesi olmayı başarmıştır. Power Türk TV canlı yayın akışı içerisinde video kliplerin yanı sıra müzik dünyasının en güncel haberlerini izleyicileriyle paylaşmış, müzik listelerinin en sevilen parçalarını ekranlara getirmiştir. Pop camiasının sahne yeniliklerine ve sanatçıların albüm çıkarma sürecine yayın akışı içerisinde yer veren kanal aynı zamanda sinema programlarıyla da dikkat çekmektedir.

Oldukça seçici, titiz ve disiplinli yayın anlayışıyla önemli projelere imza atan kanal kısa bir zamanda büyük başarılara imza atmış, müzik dünyasının aranan kanallarından biri haline gelmiştir. Başta Türkiye olmak üzere Almanya, Fransa, Belçika, Avusturya gibi Avrupa’nın pek çok ülkesinde büyük bir ilgiyle takip edilmektedir.

5’te 5, Unutulmayanlar, Pop Favori, 24 Saat 1 Star, Yaz Akşamı, Video Top, Albüm Arkası, Sinevizyon, Sen İste, Klip Mesaj, Pop Program ve VJ Siz isimli programlar kanalın en çok izlenen programları arasındadır. Her yaştan izleyiciye hitap eden programlar hafta içi ve hafta sonu olmak üzere günün her saatinde kesintisiz olarak yayınlanmaktadır. Siz de bu kesintisiz yayınlara sitemiz üzerinden Power Türk TV canlı izle seçeneği ile ulaşabilirsiniz.

 

PowerTürk TV Frekans Bilgisi

 

Türksat 4A Uydusu

Frekans: 12265 MHz

Polarizasyon: Dikey (V)

Symbol Rate: 27500

FEC: 5/6

 

PowerTürk TV Nereden İzleyebilirim?

 

Türksat 4A Uydusu

D-Smart 118. Kanal

Tivibu 167. Kanal

Turkcell TV+ 137. Kanal

Vodafone TV 101. Kanal

 

PowerTürk TV İletişim Bilgileri

 

Tel: (0216) 554 04 00

Fax: (0216) 474 15 15

Adres: Kuşbakışı caddesi No:35/1   Altunizade - Üsküdar / İstanbul