Park TV

Park TV CANLI İZLE

Park TV

 

Park TV, 2012 yılında yayın hayatına merhaba demiş bir televizyon kanalıdır. Kanal kurulduğu günden bu yana büyük beğeni ve ilgi toplamıştır. Bunun en büyük sebeplerinden biri ise kanalın sinema odaklı yayınlar yapmasıdır. Yani kanalda genel olarak yabancı sinemanın çeşitli eserleri izleyicilerle buluşturulmaktadır. En güncel yabancı filmlerden geçmişte TRT’nin Pazar sabahları yayınladığı klasik kovboy filmlerine kadar her tür ve kategoriden çeşitli filmler yayınlanmaktadır Park TV ekranlarından. Bu sebeple de kanal özellikle sinemaseverler tarafından büyük bir ilgi ve sevgiyle takip edilmektedir.

Kanal uzun bir süre sadece sinema odaklı olarak yayınlarını sürdürmüş ancak daha sonra el değiştirerek Dr. Ömer Coşkun’a satılmıştır. Bununla birlikte de kanalın sinema odaklı yayınlarına bir de sağlık kategorisi eklenmiştir. Sağlıklı yaşama dair ip uçları, şifalı besinler, hastalıklardan korunma yollarına dair birçok bilginin izleyicilerle paylaşıldığı sağlık programları da artık Park TV ekranlarından izleyicilere ulaştırılmaktadır. Ancak kanal buna rağmen kemik kitlesini yitirmemiştir ve hala oldukça büyük bir izleyici kitlesine sahiptir. Siz de Park TV canlı yayın keyfini web sitemizde çıkarabilirsiniz.

 

Park TV Programları ve Yayın Akışı

 

Park TV genel olarak sinema odaklı yayınlar yapan bir televizyon kanalı. Kanalda aksiyon, dram, bilim-kurgu, fantastik, korku, gerilim, macera, polisiye, savaş ve daha başka birçok kategoriden filmler yayınlanmakta. Filmler Türkçe dublajlı olarak yayınlandığından izlemesi de oldukça kolay. Ayrıca kanalda bir süredir çeşitli sağlık programları da yayınlanmakta. Sağlık konusunda çok değerli bilgilerin verildiği bu programlar da oldukça yararlı. Ancak özellikle sinemaya ilginiz varsa bu kanalı kesinlikle izlemenizi tavsiye ederiz. Park TV canlı yayın keyfini doyasıya yaşamak için ise web sitemiz en uygun adres. Web sitemizden kanalı en yüksek kalitede hiçbir donma yaşamaksızın izlemeniz mümkün. Ayrıca web sitemize isterseniz bilgisayarınızdan isterseniz de tablet veya cep telefonlarınızdan erişim sağlamanız mümkün. Keyifli seyirler dileriz.

 

Park TV Frekans Bilgisi

 

Türksat 4A Uydusu

Frekans: 11976 MHz

Polarizasyon: Yatay (H)

Symbol Rate: 27500

FEC: 5/6