Pamukkale TV

Pamukkale TV CANLI İZLE

Pamukkale TV

 

2010 yılında kurulan ve Denizli bölgesinin yerel kanalı olan Pamukkale TV, adını beyaz travertenlerin bulunduğu Pamukkale ilçesinden almıştır. Denizli’nin ilk uydu kanalı olan Pamukkale TV, Denizli Görsel Uydu Yayıncılığı A.Ş’ ye ait olmakta ve Genel Yayın Yönetmenliğini Bahadır Kelci üstlenmektedir. Kanal farklı ve zengin içerikteki yayınları takipçileriyle buluşturmaktadır. Pamukkale TV; yerel ve ulusal haberler, sağlık programları, siyaset gibi temaları bünyesine katarak başarıyı yakalamakta ve kaliteli yayınlara imza atmaktadır. Kanal; KKTC, Azerbaycan ve Avrupa’nın büyük bir kısmından da izlenebilmektedir.

Sosyal medyayı da aktif olarak kullanan kanal, bölgenin turizmini canlandırmak adına turistik yerlerin tanıtımını yapmaktadır. Aynı zamanda bölgenin yemeklerini, yöresel kıyafetlerini, kültürünü, tarihini de öz bilgilerle tanıtarak Denizli ilinin tanıtımında aktif bir rol üstlenmektedir. Kanal, yayın akışında dizilere, müzik programlarına, belgesellere de yer vererek geniş içerik yelpazesine sahip olduğunu kanıtlamaktadır. Denizli ilini merak edenlerin, hasret çekenlerin, memleketindeki gelişmeleri takip etmek isteyenlerin kanalı olan Pamukkale TV’ye sitemizdeki Pamukkale TV canlı izle bölümüne tıklayarak ulaşabilir ve kesintisiz olarak izleyebilirsiniz. Denizli’de yerel yayın yapan DRT Denizli kanalını da web sitemizden izlemeniz mümkün.

Pamukkale TV, yayın akışında haber ağırlıklı olsa da bununla sınırlı kalmayarak diğer içeriklerden de yayınları izleyicilerine sunmaktadır. Yeni 1 Gün’de adlı sağlık programında uzman doktorlar konuk edilmekte ve uzmanlar, izleyicilerden gelen soruları deneyimleriyle cevaplamaktadırlar. Siyasete de yer veren kanal, Demokrasi Meydanı adlı programda ülkede ve bölgedeki siyaseti konuşmaktadır. Bunların dışında kanal mübarek günlerde, Denizli müftüsünü konuk ederek canlı yayınlar yapmakta, Çapraz Açı adlı program da ise Denizli’nin yerel konuları uzmanlar tarafından ele anılarak tartışılmaktadır. Bunun gibi birçok programa yayın akışında yer veren Pamukkale TV’nin tüm programlarına sitemizdeki Pamukkale TV canlı bölümünden ulaşabilir ve sitemiz kalitesiyle izleyebilirsiniz.

 

Pamukkale TV Frekans Bilgisi

 

Türksat 4A Uydusu

Frekans: 12729 MHz

Polarizasyon: Dikey (V)

Symbol Rate: 30000

FEC: 2/3

 

Pamukkale TV İletişim Bilgileri

 

Mail: [email protected]

Tel: (0258) 263 27 27

Adres: Hacıkaplanlar Mah. Fevzi Çakmak Blv. No:98 Kat :1 Pamukkale / DENİZLİ