Number One TV

Number One TV CANLI İZLE

Number One TV

 

Number One TV, 1994 yılında yayın hayatına merhaba demiş bir müzik kanalıdır. Kanal, Türkçe müziklerin yanı sıra yabancı müzikleri de yayınlamasıyla ülkemizde bir ilk olma özelliği taşımaktadır. Hem köklü tarihi hem de geniş izleyici kitlesiyle Number One TV, müzik denildiğinde özellikle de yabancı müzik denildiğinde ilk akla gelen kanallardan biridir.

Number One TV, ilk yayınını İstanbul’un Yenibosna ilçesinde yer alan küçük bir stüdyodan kısıtlı imkanlar çerçevesinde gerçekleştirmiştir. Kısa sürede büyük popülerlik kazanan kanal bununla birlikte altyapısını da geliştirmiş ve yeni teknolojileri yayınlarında kullanmaya başlamıştır. Günümüzde Number One TV canlı yayınları İstanbul’un Beykoz ilçesinde yer alan kanalın genel merkezinden sürdürülmektedir. Doğuş Yayın Grubu bünyesinde yayınlarına devam eden kanalın sahipleri Ali ve Ömer Karacan kardeşlerdir. Kanalın günümüzdeki sloganı ise “Türkiye’nin 1 Numaralı Gençlik ve Yabancı Müzik Kanalı”dır. Kanalın ismi olan “Number One” da “Bir Numara” anlamına gelmektedir.

Number One TV canlı yayınlarını en yeni yerli ve yabancı müzik klipleri oluşturuyor olsa da zaman zaman yapılan müzik temalı programlar, magazin programları, röportajlar da izleyiciler tarafından severek takip edilmektedir. Kardeş kanal olan Number One Türk TV’nin açılmasıyla birlikte yabancı müzik alanında daha çok yoğunlaşılmıştır. Number One TV canlı yayınlarını web sitemizde yer alan Number One TV canlı izle sayfasından kolaylıkla takip edebilirsiniz. Ayrıca Number One bünyesinde yer alan birçok müzik türlerine göre ayrılan radyo kanalı bulunmaktadır. Aralarında Number One FM, Best of Number 1, Number One Rock, Number 1 Jazz, Number One Classic gibi kanalların yer aldığı bütün radyo kanallarına bağlantılara tıklayarak ulaşabilir ve canlı dinleme keyfini yaşayabilirsiniz.

 

Number One TV Frekans Bilgisi

 

Türksat 3A Uydusu

Frekans: 12729 MHz

Polarizasyon: Dikey (V)

Symbol Rate: 30000

FEC: 2/3

 

Number One TV Nereden İzleyebilirim?

 

Türksat 3A Uydusu

Digitürk 111. Kanal

Tivibu 370. Kanal

Teledünya 153. Kanal

Turkcell TV+ 136. Kanal

 

Number One TV İletişim Bilgileri

 

Mail: [email protected]

Adres: Elms Farm Upper Minety Malmesbury Wiltshire SN16 9PR London / United Kingdom